ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Web Vyškova: Naději na play off jsme vykřesali

zobrazit foto

7.1.2019, 15:56 | vložil: Petr Koseček

První lednovou sobotu jsme předehrávali poslední kolo sálovky. Všichni dopředu věděli, že to bude sobota netradiční a pro vývoj celé sezóny zásadní. Pokud jsme si chtěli zachovat naději na play off, tak jsme museli v prvé řadě porazit Bombarďáky Větřní a spoléhat i na to, že tito neporazí Poličku. Obě věci vyšli a tak příští sobotu pojedeme do Prahy bojovat o udržení play off.

Amor Vyškov : VPS Novabrik Polička 2 : 3 (2:1)

Branky : Ohanyan, Sečkář

Asistence : Chubirka

První krok k úspěšné sobotě mohl dát souboj s Poličkou. Hosté byli v úvodu zápasu aktivnější a zatlačili nás na naší polovinu. Výsledkem jejich aktivity byla branka, kterou vsítil ve 4 minutě Vondra, který se na chvíli ocitl zcela osamocen před Mihokem. O minutu později při nás stálo štěstí, když hosté nastřelili tyč naší branky. Teprve zvuk tyčky, jakoby probudil naše hráče. Nejprve se v 9 minutě individuálně prosadil Tomáš Fialka, který však ztroskotal na brankáři Ditrichovi. Poté ve 12 minutě nastřelil Michael Sečkář tyč. V 16 minutě jsme přežili obrovskou šanci hostí a měli i štěstí, když se míč dostal k Michaelovi Sečkářovi, který se rozběhl přes celé hřiště a přízemní střelou vyrovnal. O minutu později poslal míč za obranu Vadym Chubirka, kde ho sebral Gevorg Ohanyan a střelou po zemi nás poslal do vedení. To bylo v první půli vše. Zpočátku druhé půle se nic zvláštního nedělo. Z letargie všechny probudil hostující Jílek, který z úhlu propálil Sama Mihoka a srovnal. Ve 29 minutě se řítil na Sama Mihoka hostující Mužík, ale náš mladíček skvěle zasáhl. V 31 a 32 minutě jsme předvedli dvě rychlé akce my. Na jejich konci byl vždy Michael Sečkář. Tu první mu zmařil hostující Ditrich a u druhé minul míč zcela osamocen na zadní tyči. Pak už zápas vzali do režie hosté. Ve 37 a 38 minutě se dostali do přečíslení a jejich brankovou radost jim zmařil skvělými zákroky Sam Mihok. Ovšem v 39 minutě i on nestačil na rychlý brejk s koncovkou Mužíka. Pak jsme zkoušeli hrát bez brankáře, ale to ke konečnému úspěchu nevedlo. Škoda. Bod by nám slušel.

odkaz na statistiky : https://1url.cz/UM2ffAmor Vyškov : Bombarďáci Větřní 6 : 1 (4:0)

Branky : 2x Ohanyan, Sečkář, Vlk, Grim, Palla

Asistence : 2x Palla, 2x Fialka, 2x Sečkář

Od úvodního hvizdu jsme diktovali tempo zápasu. Hýřili jsme pohybem a hosty k ničemu nepustili. Naše aktivita byla odměněna na počátku 4 minuty. Branku obstarali naši mladíci, když se Tomáš Fialka prosadil přes protihráče a nahrávkou našel před brankou Gevorga Ohanyu, který míč lehce tečoval, a my šli do vedení. Další šance přicházely. V 7 minutě našel před prázdnou brankou Jaromír Grim dalšího mladíka Adama Vlka, ale ten nedokázal míč do sítě dostat. O dvě minuty později se prosadil Michael Sečkář, ale hostující brankář byl proti. V 10 minutě na hranici desítky vymetl šibenici hostující branky Gevorg Ohanyan. Nutno dodat, že velkou zásluhu měl na brance Sebastian Palla, který míč vybojoval. I nadále jsme byli lepší, ale na branku jsme si počkali do 15 minuty, kdy se střelou po zemi prosadil Michael Sečkář, Závěrečnou tečku za skvělou půlí udělal Jaromír Grim a my vedli 4:0. I v druhé půli jsme byli aktivnější. Ve 24 minuty zachránila hosty tyč po střele Michaela Sečkáře. O minutu později měli první velkou šanci hosté, ale Sam Mihok zasáhl skvěle. Ve 28 minutě přešel přes všechno, co mu stálo v cestě Jara Grim, ale sám před brankářem minul. Ve 32 minutě jsme šli dva na brankáře, ale Gevorg Ohanyan zvolil střelu místo nahrávky na volného Tomáše Fialky. Ve 34 minutě se ocitl zcela sám před Samem Mihokem hostující hráč, ale na našeho brankáře nevyzrál. O minutu později se prosadil Adam Vlk a my vedli 5:0. V téže minutě proměnil hostující Weinhard penaltu. Neuplynulo ani 30 vteřin a opět se měnilo skóre, když se trefil Sebastian Palla a uzavřel, tak skóre zápasu. Touto výhrou jsme se udrželi v boji o play off. O tom, zda tam zůstaneme, rozhodne příští sobota, kdy nás čekají poslední dva zápasy základní části.odkaz na statistiky : https://1url.cz/BM2fI
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: