ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Šakalové jsou počtvrté v play off celostátní ligy

zobrazit foto

14.1.2019, 09:51 | vložil: Petr Koseček

Šakalí hněv si opět po roce zahraje play off nejvyšší soutěže sálového fotbalu. Razítko na jeho účasti daly výsledky sobotního kola celostátní ligy v Otrokovicích a Praze. Po nich je jasné, že černý Petr zůstal nováčkovi z Vyškova a z osmého místa jdou dál Bombarďáci z Větřní.

Samotní šakalové na domácím turnaji v Mohelnici nejprve narazili na ambiciózní Kladno a zápas rozhodla jediná úspěšná akce hostů. Utkání klidně mohlo dopadnout i opačně, to by ovšem třebovští futsalisté museli proměňovat vyložené šance. Ve druhém utkání o okresní primát ani jeden z týmů neudržel své vedení a zápas s celkem VPS Novabrik Polička, úřadujícím mistrem České republiky dospěl ke spravedlivé remíze 2:2 (branky: Vykydal, Širůček).

Naším soupeřem v playoff bude jeden ze čtveřice týmů Polička, Zlín, Sparta Praha nebo Kladno. Vše rozhodnou poslední zápasy základní části. Šakalové cestují do hlavního města k zápasům s Jilemnicí a pražským Chemcomexem. První únorovou sobotu pojedou Šakalové do Zlína obhajovat loňský primát v českém poháru. Vyřazovací část letošního ročníku odstartujeme 9. února na palubovce soupeře, odveta je naplánovaná na 16. února od 18:00 hod. na domácí půdě v Mohelnici. Případný třetí zápas se hraje 23. února opět na palubovce soupeře.

Moravská Třebová: Ehrenberger, Matocha (C), Novotný, Novák, Okrouhlý, Širůček, Vykydal, Štaffa J.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: