ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Jiří Mužík si připsal s Chrudimí první letošní prohru .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Z webu SK Amor Lazor Vyškov - V Praze jsme neuspěli

zobrazit foto

15.1.2019, 17:35 | vložil: Petr Koseček

Cesta do play off vedla přes vítězství v Praze. Toto jsme mohli zvládnout za předpokladu, že by do Prahy jela optimální sestava, anebo sestava, která se k ideálu blížila. Ani jedno se nestalo. Je to sice nepochopitelné, ale do svědomí hráčů nevidíme. Tak se stalo, že do pole musel jít i brankář Samuel Mihok.

Věděli jsme před výkopem, že to bude hodně náročné a že pokud nebudeme mít na naší straně pytel štěstí, tak i neřešitelné. Nechtěli jsme nic vzdát bez boje, a proto jsme do Prahy odcestovali. S námi tam byla i desítka diváků, kterým za to děkujeme. Škoda, že takový přístup jako oni neměli i hráči.

Sparta Praha : Amor Vyškov 5 : 1 (2:0)

Branku dal Milan Ševčík, Asistence : Pavel Tichý

Odkaz na statistiky : https://1url.cz/BMqd3

Se Spartou jsme nesehráli dobrý zápas. Naštěstí i Pražané nebylo v úvodu zápasu v dobré kondici a tak jsme viděli vyrovnaný boj bez větších brankových příležitostí. Oba celky hráli trpělivě a čekali na chybu soupeře. Ta se dostavila až po 13 minutách a to na naší straně. Domácí poslal do vedení Minha. Nicméně i nadále jsme viděli stejný obraz hry ovšem i ze stejným brankovým výsledkem. Běžela 16 minuta a domácí Minha se trefil podruhé. Tím byl poločas uzavřen. Věděli jsme, že to bude hodně těžké otáčet výsledek a možná to i v hlavách vzdali. Našemu celku nelze vyčítat , že by nebojoval, ale zkrátka chyběla kvalita. Definitivně se zápas zlomil ve 24 min., kdy Marič zvýšil na 3:0. Bylo jasné, že je rozhodnuto. Domácí poté vývoj kontrolovali a přidali další dvě branky. Jejich vítězství bylo naprosto zasloužené.

Chemcomex Praha : Amor Vyškov 4 : 2 (1:0)

Branky : 2x Milan Ševčík, asistence : David Gottvald

Odkaz na statistiky : https://1url.cz/cMqda

Paradoxně s lídrem tabulky jsme sehráli mnohem povedenější zápas. Celý první poločas jsme mu byli více, jak vyrovnaným soupeřem. Nebáli jsme se hrát dopředu a i kombinace nám vycházely. Bohužel naše koncovka byla žalostná. Na druhé straně domácí tým předvedl svojí kvalitu, ale dlouho se nemohl prosadit. To se mu povedlo až v 19 minutě, kdy rozhodčí pískl dva trestné kopy v nebezpečné blízkosti. První domácí neproměnili, ale druhý už ano. Do druhé půle jsme doslova vlétli a po pár vteřinách srovnal po pěkné akci Milan Ševčík. I nadále jsme byli aktivní, ale branku nedali, Naopak domácí ve 25 minutě zásluhou Bužíka šli do vedení. Jednobrankový náskok však domácím nedával žádnou jistotu. My jsme se snažili ze všech sil něco s výsledkem udělat. Ovšem ve 35 minutě přišel souboj Jary Grima s jedním hráčem soupeře, Jara skončil na zemi a přečíslení dva na brankáře domácí využili a šli do vedení 3:1. Nás to nepoložilo a v 37 minutě přišla další parádní akce a Milan Ševčík snížil. Chvíli poté byl vyloučen Jara Grim. My za každou cenu chtěli srovnat a v přemíře snahy chybovali a sám hráč domácích, konkrétně Bužik pečetil v 39 minutě výsledek.

Sestava : Jakubčík - Grim,Palla,Ševčík,Tichý,Petřek,Gottvald,Mihok,Ohanyan

Závěrem

Je to nepochopitelné, jak někteří hráči přistoupili k boji o všechno. Těm, co jeli, patří veliké poděkování. Hlavně v druhém zápase jsme se o body rvali, ale pověstné štěstí jsme neměli. Do play off nepostupujeme. Svět se nezboří. Ještě jednou díky našim fanouškům za podporu nejen doma, ale i v Praze.


Autor: SK Amor Lazor Vyškov
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: