ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Smírné okresní derby poslalo Šakaly do play off a Novabrik na druhý flek

zobrazit foto

16.1.2019, 09:49 | vložil: Petr Koseček

Svitavsko – Předposlední dějství základní části celostátní ligy v sálovém fotbale znamenalo splnění cílů pro regionální zástupce. Poličský VPS Novabrik má jisté druhé místo v pořadí a třebovští Šakalové vědí, že nebudou chybět ve čtvrtfinále play off.
Na turnaji v Mohelnici se ve vzájemném souboji rozešli smírně a navíc oba podlehli nebezpečnému Kladnu.

„Zápas proti Adrii rozhodla jediná úspěšná akce hostů. Utkání klidně mohlo dopadnout také opačně, to bychom ovšem museli proměňovat vyložené šance. Ve druhém utkání o okresní primát ani jeden z týmů neudržel svoje vedení, tím pádem duel proti úřadujícím mistrům republiky dospěl ke spravedlivé remíze 2:2,“ vyjádřil se vedoucí mužstva Petr Matoušek. Šakalové zajíždějí k poslednímu turnaji do Prahy, kde se utkají s Chemcomexem a Jilemnicí, a potom si počkají na rivala do play off.

Stejně jako Polička, jejíž čekání bude ještě delší, neboť utkání závěrečného kola si předehrála. Její vystoupení v Mohelnici se zařadilo mezi ta slabší. Proti Kladnu doplatila na mizerný nástup do zápasu, vlastními hrubými chybami v rozehrávce pomohla protivníkovi k třígólovému vedení. Úsilí Novabriku o návrat do utkání nebylo úspěšné a vedlo pouze ke korekci výsledku. Bod z derby proti Šakalům potom Poličští docela brali, ani v tomto případě nebyl jejich výkon ideální.

„Druhé místo po základní části máme díky lepší vzájemné bilanci se Zlínem jasné, ale naše forma v poslední době rozhodně není optimální. Trápíme se především v koncovce, ta je doslova hrozná, na každý gól spotřebujeme hrozně moc šancí. Uvidíme, jaký soupeř na nás vyjde v play off, ale nic snadného nás určitě nečeká. Také proto, že než vypukne čtvrtfinále, musíme vydržet nezvykle dlouhou, skoro měsíční přestávku. Nevím, co to s námi udělá, protože jen tréninkem zápasové zatížení nenahradíme,“ vyhlíží vyřazovací souboje kouč František Švec.

Celostátní liga:

7. KOLO:

Turnaj v Mohelnici: Šakalí hněv Moravská Třebová – FK Adria Kladno 0:1 (0:0). Branka: 33. Caizl. FK Adria Kladno – VPS Novabrik Polička 4:2 (3:1). Branky: 5. a 28. Kaválek, 3. Vobořil, 11. Caizl – 13. Jakub Mužík, 37. Jiří Mužík. VPS Novabrik Polička – Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2 (1:1). Branky: 4. a 34. Jiří Mužík – 7. Vykydal, 24. Širůček.Další výsledky: Zlín – Jilemnice 5:1, Jilemnice – Větřní 2:5, Zlín – Větřní 4:2, Chemcomex Praha – Vyškov 4:2, Vyškov – AC Sparta Praha 1:5, AC Sparta Praha – Chemcomex Praha 1:4.

VPS Novabrik Polička: Slaný – Netolický, Jiří Mužík, Švec, Jílek, Jakub Mužík, Poul, Stejskal, Vondra. Šakalí hněv Moravská Třebová: Ehrenberger – Matocha, Novotný, Okrouhlý, Novák, Širůček, Vykydal, Štaffa.

Pořadí: 1. Chemcomex Praha (32), 2. VPS Novabrik Polička (30), 3. Futsal Zlín (24), 4. FK Adria Kladno (21), 5. AC Sparta Praha (20), 6. SK SICO Jilemnice ( 18), 7. Šakalí hněv Moravská Třebová (16), 8. Bombarďáci Větřní (14), 9. Amor Vyškov (12).

Autor: Radek Halva

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/smirne-okresni-derby-poslalo-sakaly-do-play-off-a-novabrik-na-druhy-flek-20190116.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: