ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 6.hracího dne Zlínské krajské ligy SF

zobrazit foto

19.1.2019, 11:45 | vložil: Vladimír Vitásek

6.kolo 19.1.2019

19.01.2019 8.00 SPEED Otrokovice - OLDSTARS Kroměříž 4:3
19.01.2019 8.35 BAD BOYS - INTER Otrokovice 3:3
19.01.2019 9.10 HOŠANI Skaštice - SPEED Otrokovice 4:1
19.01.2019 9.45 INTER Otrokovice - OLDSTARS Kroměříž 2:5
19.01.2019 10.20 BAD BOYS - HOŠANI Skaštice 5:6
19.01.2019 10.55 BURE Hulín - FUTSAL Zlín "B" 0:1
19.01.2019 11.30 YOUNG BOYS Baťov - ASC Bohuslavice 0:1
19.01.2019 12.05 FUTSAL Kroměříž - BURE Hulín 5:2
19.01.2019 12.40 ASC Bohuslavice - FUTSAL Zlín "B" 2:1
19.01.2019 13.15 YOUNG BOYS Baťov - FUTSAL Kroměříž 2:15

Čtvrtfinálové dvojice pro play-off:

HOŠANI Skaštice - FUTSAL Zlín "B"
FUTSAL Kroměříž - OLDSTARS Kroměříž
ASC Bohuslavice - BURE Hulín
SPEED Otrokovice - INTER Otrokovice

Tabulka pořadí
poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body
1. HOŠANI Skaštice 13 11 2 0 62:30 35
2. FUTSAL Kroměříž 13 10 2 1 73:23 32
3. ASC Bohuslavice 13 6 5 2 35:25 23
4. SPEED Otrokovice 13 7 1 5 51:25 22
5. INTER Otrokovice 13 5 3 5 39:39 18
6. BURE Hulín 13 5 1 7 34:43 16
7. OLDSTARS Kroměříž 13 4 2 7 33:26 14
8. FUTSAL Zlín "B" 13 4 2 7 28:40 14
9. BAD BOYS 13 3 1 9 43:70 10
10. YOUNG BOYS Baťov 13 0 1 12 15:92 1

Tabulka slušnosti
poř. družstvo body
1. BAD BOYS 64
2. YOUNG BOYS Baťov 65
3. HOŠANI Skaštice 71
4. INTER Otrokovice 89
5. FUTSAL Kroměříž 95
6. ASC Bohuslavice 107
7. OLDSTARS Kroměříž 108
8. SPEED Otrokovice 120
9. FUTSAL Zlín "B" 124
10. BURE Hulín 130

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky
1 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 21
2 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 20
3 Malota Tomáš BAD BOYS 18
4 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 15
5 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 12
5 Torma Dominik BAD BOYS 12
6 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 9
6 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 9
6 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 9
6 Pospíšil Kr. SPEED Otrokovice 9
6 Tabara Aleš BURE Hulín 9
7 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž8
7 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 8
8 Bartek Martin BAD BOYS 7
8 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 7
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 7
8 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž7
8 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
9 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 6
9 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 6
9 Gojš Jan SPEED Otrokovice 6
9 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 6
9 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 6
10 Barták Jan BURE Hulín 5
10 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 5
10 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 5
10 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 5
10 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 5
10 Skyba Aleš INTER Otrokovice 5
10 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 5
10 Černocký Václav BURE Hulín 5
11 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 4
11 Bína Marek SPEED Otrokovice 4
11 Dutkevič Adam BURE Hulín 4
11 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
11 Hejda Martin YOUNG BOYS Baťov 4
11 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 4
11 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 4
11 Plata Diego FUTSAL Zlín "B" 4
11 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž4
11 Spurný Daniel INTER Otrokovice 4
11 Strašák Tomáš OLDSTARS Kroměříž4
11 Votava Matěj ASC Bohuslavice 4
11 Votava Petr ASC Bohuslavice 4
11 Vrána Jakub BURE Hulín 4
11 Zapletal Martin INTER Otrokovice 4
11 Žárský Marek INTER Otrokovice 4
12 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 3
12 Foral Roman SPEED Otrokovice 3
12 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 3
12 Huťka Michal INTER Otrokovice 3
12 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 3
12 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 3
12 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 3
12 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 3
13 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
13 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž2
13 Dvořák Adam BURE Hulín 2
13 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž2
13 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 2
13 Julina Zdeněk FUTSAL Zlín "B" 2
13 Jurášek Martin BURE Hulín 2
13 Kadlík Jiří BAD BOYS 2
13 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 2
13 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 2
13 Malina Petr YOUNG BOYS Baťov 2
13 Moravec David OLDSTARS Kroměříž2
13 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž2
13 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 2
13 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
13 Zavadil Michal BURE Hulín 2
13 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
14 Bača Pavel YOUNG BOYS Baťov 1
14 Buršík Karel ASC Bohuslavice 1
14 Dosoudil Martin BURE Hulín 1
14 Haloda Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
14 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
14 Hošek Jan FUTSAL Kroměříž 1
14 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
14 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
14 Kameník Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
14 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
14 Kozubík Matěj YOUNG BOYS Baťov 1
14 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
14 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž1
14 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
14 Menša Petr BAD BOYS 1
14 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
14 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
14 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
14 Pavelka Ondřej ASC Bohuslavice 1
14 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
14 Potočný Roman OLDSTARS Kroměříž1
14 Pěnička Dominik SPEED Otrokovice 1
14 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
14 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
14 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
14 Zapletal Jakub FUTSAL Zlín "B" 1
14 Štauber Jiří BAD BOYS 1




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: