ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Složení čtvrtfinálových dvojic v play off celostátní ligy

zobrazit foto

19.1.2019, 16:17 | vložil: Petr Koseček

Sobotní zápasy rozhodnou o složení čtvrtfinálových dvojic v play off a po odehraném turnaji na Kladně je zřejmé, že pražská Sparta půjde do vyřazovacích bojů ze 3. místa. Rýsuje se i další dvojička mezi kladenskou Adrií a Zlínem, lepší vzájemná utkání mají Středočeši a začínali by čtvrtfinálovou sérii v domácím prostředí.

Vše ale rozhodne až turnaj v pražském Radotíně, kde bude důležitý vzájemný souboj mezi Jilemnicí a Moravskou Třebovou, který rozhodne o 6. a 7. pozici. Nakonec se z výhry radovali Východočeši, kteří v Praze vyhráli poprvé ve své historii a navíc zde představili nové akvizice z brněnského týmu Gioia Čeňka Cenka a Tomáše Prokeše.Příloha propozic CL 2018-2019:

Systém Play off

Play off se smí zúčastnit pouze mužstva, která mají ke dni skončení základní části uhrazeny všechny finanční pohledávky. V případě neuhrazení všech pohledávek nastupuje do play off následující mužstvo dle tabulky po skončení základní části. Toto mužstvo nenastupuje do rozlosování na místo vyřazeného mužstva, ale dochází k posunu a hraje proti nejlepšímu mužstvu po základní části

Čtvrtfinále:

Termín: 9. 2. 2019, 16. 2. 2019 a 23. 2. 2019
Složení čtvrtfinálových dvojic: Hrají proti sobě družstva dle umístění po základní části CL 2018-2019 a to 1.-8., 2.-7., 3.-6. a 4.-5.
Systém: Hraje se 2x20 min čistého času na 2 vítězná utkání. Každé utkání musí mít vítěze. V případě nerozhodnutí utkání v základní hrací době se prodlužuje 2x5 min. Načítané chyby zůstávají i pro prodloužení. Pokud se nerozhodne ani po prodloužení, rozhoduje o vítězi utkání pomocné kritérium dle čl. 21, odst. 3 SŘ – 5 kopů ze značky pokutového kopu a případně dále až do rozhodnutí. První čtvrtfinálové utkání se hraje u lépe postaveného družstva po základní části, druhé u hůře postaveného a případné třetí opět u lépe postaveného.
Pořadatel čtvrtfinále: Pořadatelem čtvrtfinálových utkání je vždy domácí mužstvo.


Složení čtvrtfinálových dvojic:


1) Chemcomex Praha vs. 8) Bombarďáci Větřní

2) VPS Novabrik Polička vs. 7) SK SICO SC Jilemnice

3) AC Sparta Praha vs. 6) FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová

4) FK Adria Kladno vs. 5) Futsal Zlín
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: