Výsledky odvetných čtvrtfinálových utkání Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

Šakalové ve čtvrtfinále play off CL vyzvou Spartu Praha

21.1.2019, 15:55 | vložil: Petr Koseček

Z webu Šakalího hněvu:

Chemcomex Praha – FK Slovan Moravská Třebová 8:1 (3:1).
Do 13. minuty se na hrací ploše nedělo nic závažného. Pak přišly dva slepené góly a tím se vlil klid do řad hráčů Chemcomexu, kteří rázem vedli 2:0. O minutu později perfektně trefil Šafránek šibenici brány hostů a zvýšil na 0:3. Šakalům se podařil také zásah do černého i s přispěním hostující obrany a poločas skončil za stavu 1:3. Ve 25. minutě dokázal hráč Chemcomexu od autové čáry prostřelit brankáře soupeře a stav opět poskočil na 1:4. Pak už přidával hostující tým jeden gól za druhým a proměnil utkání v exhibici s konečným výsledkem 1:8.

SK SICO SC Jilemnice – FK Slovan Moravská Třebová 4:6 (2:2).
Přímý souboj těchto dvou mužstev o lepší umístění v tabulce základní části se rozehrál aktivně a ve 3. minutě byl stav 1:1. V 16. minutě už ale vedli Šakali po krásné střele Matochy, který vymetl šibenici branky domácích. 19. minuta a opět srovnaný stav. Po nešťastné teči třebovského obránce se odrazil míč od tyče přímo k Srkalovi a ten měl úkol trefit prázdnou bránu. Za nerozhodného stavu 2:2 začínal i druhý poločas. Ten byl nadprůměrně úspěšný na branky a tak diváci viděli hodně gólů a brankových příležitostí, kdy konec utkání byl hektický a šťastnější pro hostující tým.

První únorovou sobotu pojedou Šakalové do Zlína obhajovat loňský primát v českém poháru. Jediným dosud známým soupeřem ve skupině B je Futsal Varnsdorf. Dalším soupeřem bude vítěz pražského poháru a lepší tým z kvalifikace druhých týmů z Prahy a Ústí nad Labem. Vyřazovací část letošního ročníku odstartujeme 9. února od 19:00 na palubovce Sparty Praha, odveta je naplánovaná na 16. února od 18:00 hod. na domácí půdě v Mohelnici. Případný třetí zápas se hraje 23. února opět na palubovce soupeře. Po Chemcomexu, Zlínu a Poličce je to čtvrtá šance na účast ve Final 4.

Moravská Třebová: Kubica, Matocha M. (C), Novotný, Prokeš, Cenek, Slavík, Vykydal.

Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)