ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

FOTO: Vítězná premiéra v podání třeboňských žen

zobrazit foto

22.1.2019, 16:27 | vložil: Petr Koseček

Zpestřením sobotního 3. ročníku „O pohár okresního předsedy“ turnaje žen v sálovém fotbalu byl v útulné soběslavské hale premiérový start třeboňských děvčat, které ho zároveň vyhrály, za nimi pak skončil loňský obhájce prvenství z Hradiště. Díky mohutnému povedenému závěrečnému finiši bral pohár za třetí místo celek Borovan.


Nejlepší hráčku měl ve svých řadách vítězný tým /Aneta Svobodová/, nejlepší střelkyni Adéle Šturmové /Mokré/ stačilo k získání ceny až úctyhodných osm přesných zásahů. Povedený turnaj se obešel bez zranění, k čemuž přispěli všichni účastníci, za což jim patřilo při závěrečném vyhodnocení poděkování od organizátora a předsedy Českobudějovického svazu sálového fotbalu Luboše Zabilky.

ROZLOSOVÁNÍ

3. ročníku turnaje žen „O pohár okresního předsedy“



Účastníci turnaje:

1. TJ Jiskra Třeboň

2. JAFA Protivín

3. TJ Calofrig Borovany

4. Sokol Jindřichův Hradec

5. TJ Hradiště

6. TJ Sokol Sezimovo Ústí

7. TJ Mokré

Výsledky turnaje:

9,00 – 9,13 3-1 Borovany – Třeboň 0:3

4´ – 0:1 – Svobodová, 5´ – 0:2 – Bártlová, 10´ – 0:3 – Svobodová

CH: 1:1, R: Zabilka, Tůma

9,16 – 9,29 4-2 J. Hradec – Protivín 0:0

CH: 1:2, R: Granec, Zabilka

9,32 – 9,45 6-5 S. Ústí – Hradiště 0:2

4´ – 0:1 – Jamburová, 7´ – 0:2 – Jamburová

CH: 1:0, R:Granec, Tůma

9,48 – 10,01 7-2 Mokré – Protivín 2:0

4´ – 1:0 – Šturmová, 12´ – 2:0 – Šturmová

CH: 0:3, R: Zabilka, Tůma

10,04 – 10,17 1-4 Třeboň – J. Hradec 6:2

3´ – 1:0 – Svobodová, 4´ – 2:0 – Kešnerová, 7´ – 3:0 – Kešnerová, 10´ – 4:0 – Svobodová, 11´ – 4:1 – Lehejčková, 12´ – 5:1 – Kešnerová, 12´ – 5:2 – Šlapanská, 13´ – 6:2 – Bártlová

CH: 2:0, R: Granec, Zabilka

10,20 – 10,33 5-7 Hradiště – Mokré 1:0

1´ – 1:0 – Jamburová

CH: 1:0, R: Granec, Tůma

10,36 – 10,49 3-6 Borovany – S. Ústí 0:1

4´ – 0:1 – Pěchová

CH: 0:1, R: Zabilka, Tůma

10,52 – 11,05 5-2 Hradiště – Protivín 2:0

4´ – 1:0 – Mužíková, 6´ – 2:0 – Němečková

CH: 2:1, R: Granec, Zabilka

11,08 – 11,21 7-4 Mokré – J. Hradec 5:0

4´ – 1:0 – Šturmová, 7´ – 2:0 – Šturmová, 9´ – 3:0 – Šturmová, 12´ – 4:0 –Hrabánková, 12´ – 5:0 – Šturmová

CH: 1:1, R: Granec, Tůma

11,24 – 11,37 1-6 Třeboň – S. Ústí 0:0

CH: 0:0, R: Zabilka, Tůma

11,40 – 11,53 4-5 J. Hradec – Hradiště 1:3

2´ – 0:1 – Němečková, 6´ – 1:1 – Hronová, 8´ – 1:2 – Sitterová, 13´ – 1:3 – Jamburová

CH: 2:1, R: Granec, Zabilka

11,56 – 12,09 2-3 Protivín – Borovany 0:2

4´ – 0:1 – Michálková, 13´ – 0:2 – Jandová

CH: 0:1, R: Granec, Tůma

12,12 – 12,25 6-7 S. Ústí – Mokré 1:1

4´ – 1:0 – Marářová, 8´ – 1:1 – Kroutlová

CH: 2:1, ŽK 0:1 (Kroutlová), R: Zabilka, Tůma

12,28 – 12,41 5-1 Hradiště – Třeboň 2:2

1´ – 0:1 – Kešnerová, 6´ – 1:1 – Jamburová, 9´ – 2:1 – Kálalová, 11´ – 2:2 – Bártlová

CH: 0:1, R: Granec, Zabilka

12,44 – 12,57 2-6 Protivín – S. Ústí 0:0

CH: 0:0, R: Granec, Tůma

13,00 – 13,13 1-7 Třeboň – Mokré 4:1

2´ – 1:0 – Svobodová, 4´ – 1:1 – Šturmová, 6´ – 2:1 – Svobodová, 7´ – 3:1 – Stejskalová, 11´ – 4:1 – Čondlová

CH: 3:1, ŽK 0:1 (Chaloupková), R: Zabilka, Tůma

13,16 – 13,29 4-3 J. Hradec – Borovany 0:2

3´ – 0:1 – Michálková, 11´ – 0:2 – Michálková

CH: 0:2, R: Granec, Zabilka

13,32 – 13,45 2-1 Protivín – Třeboň 0:4

7´ – 0:1 – Svobodová, 10´ – 0:2 – Kešnerová, 12´ – 0:3 – Čondlová, 13´ – 0:4 – Kešnerová

CH: 1:1, R: Granec, Tůma

13,48 – 14,01 3-5 Borovany – Hradiště 2:1

5´ – 1:0 – Jandová, 6´ – 1:1 – Sitterová, 13´ – 2:1 – Jandová

CH: 1:1, R: Zabilka, Tůma

14,01 – 14,14 6-4 S. Ústí – J. Hradec 2:0

1´ – 1:0 – Macková, 8´ – 2:0 – Šimáková

CH: 1:1, R: Granec, Zabilka

14,17 – 14,31 7-3 Mokré – Borovany 1:2

6´ – 0:1 – Jandová, 10´ – 0:2 – Hurdálková, 13´ – 1:2 – Šturmová

CH: 1:0, R: Granec, Tůma

14,40 – vyhlášení výsledků

nejlepší hráčka: Aneta Svobodová (Třeboň)

střelkyně: Adéla Šturmová (Mokré) – 8 branek



Fotogalerie: https://cbssf.rajce.idnes.cz/Turnaj_zen_O_pohar_okresniho_predsedy_-_19.1.2019/




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: