ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Bombarďáci při finále poháru zůstali letos pod stupni

zobrazit foto

4.2.2019, 15:56 | vložil: Petr KosečekZlín – Zlínská hala Euronics byla první únorovou sobotu dějištěm republikového finále Českého poháru ve futsalu – sálové kopané.
V konkurenci osmi celků se představili i sálovkáři žlutočerného týmu Bombarďáci Větřní, kteří obhajovali loňské stříbro z Mohelnice.

Tentokrát ale družina hrajícího trenéra Rudolfa Weinharda na medailové příčky nedosáhla a zůstala pod stupni vítězů.

Větřínští v „jihočeské“ základní skupině A nejprve těsně padli s rudolfovským PCO, brankou kouče poté zdolali domácí Zlín a přesvědčivě zdolali třetího zástupce jihu Čech, tým Suché Vody. Zásluhou o jediný gól lepšího skóre šli spolu s PCO do semifinále.

V semifinále již Bombarďáci nestačili na favorizovaný pražský Chemcomex a se soupeřem, se kterým je nyní čeká čtvrtfinálová série play off v lize (1. zápas v sobotu 9. února v Praze), utrpěli bezmála dvouciferný debakl. V dlouhém a nervy drásajícím penaltovém rozstřelu o bronz Bombarďáci prohráli se Spartou Praha.

Celkový triumf již poosmé v historii slavil Chemcomex Praha, jenž ve finále přejel PCO Rudolfov a zajistil si účast na evropském poháru UEFS v roce 2020.

„V základní části jsme sehráli výborné zápasy, ale v semifinále nám po těžké skupině došly síly. Chemcomex ovšem byl suverénní a neměl konkurenci ani ve finále,“ hodnotil zasloužené prvenství favorita vedoucí týmu a manažer Bombarďáků Karel Klabouch a ještě dodal: „Věřím, že ligové čtvrtfinále bude z naší strany daleko lepší. Měli bychom být i v silnější sestavě, když se přidají Cais a Dychtl,“ hledí dopředu.

Sestava Bombarďáků: Šilhan – Gutheis, Weinhard, Ješina, Grznárik, Sláma, Pícha, Ohnsorg, Klimeš, Kališ.

POHÁR POD LUPOU

Výsledky Větřní při finále Českého poháru ve Zlíně:

Základní skupina: Bombarďáci – PCO Rudolfov 2:3 (branky: Grznárik 2 – Vejvar 2, Hačka), – Zlín 1:0 (Weinhard z penalty), – Suchá Voda 3:0 (Grznárik, Klimeš, Ješina), semifinále: Bombarďáci – Chemcomex Praha 0:9, o 3. místo: Bombarďáci – Sparta Praha 8:9 na penalty.

Finále: Chemcomex Praha – PCO Rudolfov 5:0.

Autor: Karel Vosika

Zdroj: https://ceskokrumlovsky.denik.cz/fotbal_region/bombardaci-pri-finale-poharu-zustali-letos-pod-stupni-20190203.html
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: