ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínští futsalisté zvládli úvodní čtvrtfinálový duel s Moravskou Třebovou v Otrokovicích na jedničku .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Bombarďáci při finále poháru zůstali letos pod stupni

zobrazit foto

4.2.2019, 15:56 | vložil: Petr KosečekZlín – Zlínská hala Euronics byla první únorovou sobotu dějištěm republikového finále Českého poháru ve futsalu – sálové kopané.
V konkurenci osmi celků se představili i sálovkáři žlutočerného týmu Bombarďáci Větřní, kteří obhajovali loňské stříbro z Mohelnice.

Tentokrát ale družina hrajícího trenéra Rudolfa Weinharda na medailové příčky nedosáhla a zůstala pod stupni vítězů.

Větřínští v „jihočeské“ základní skupině A nejprve těsně padli s rudolfovským PCO, brankou kouče poté zdolali domácí Zlín a přesvědčivě zdolali třetího zástupce jihu Čech, tým Suché Vody. Zásluhou o jediný gól lepšího skóre šli spolu s PCO do semifinále.

V semifinále již Bombarďáci nestačili na favorizovaný pražský Chemcomex a se soupeřem, se kterým je nyní čeká čtvrtfinálová série play off v lize (1. zápas v sobotu 9. února v Praze), utrpěli bezmála dvouciferný debakl. V dlouhém a nervy drásajícím penaltovém rozstřelu o bronz Bombarďáci prohráli se Spartou Praha.

Celkový triumf již poosmé v historii slavil Chemcomex Praha, jenž ve finále přejel PCO Rudolfov a zajistil si účast na evropském poháru UEFS v roce 2020.

„V základní části jsme sehráli výborné zápasy, ale v semifinále nám po těžké skupině došly síly. Chemcomex ovšem byl suverénní a neměl konkurenci ani ve finále,“ hodnotil zasloužené prvenství favorita vedoucí týmu a manažer Bombarďáků Karel Klabouch a ještě dodal: „Věřím, že ligové čtvrtfinále bude z naší strany daleko lepší. Měli bychom být i v silnější sestavě, když se přidají Cais a Dychtl,“ hledí dopředu.

Sestava Bombarďáků: Šilhan – Gutheis, Weinhard, Ješina, Grznárik, Sláma, Pícha, Ohnsorg, Klimeš, Kališ.

POHÁR POD LUPOU

Výsledky Větřní při finále Českého poháru ve Zlíně:

Základní skupina: Bombarďáci – PCO Rudolfov 2:3 (branky: Grznárik 2 – Vejvar 2, Hačka), – Zlín 1:0 (Weinhard z penalty), – Suchá Voda 3:0 (Grznárik, Klimeš, Ješina), semifinále: Bombarďáci – Chemcomex Praha 0:9, o 3. místo: Bombarďáci – Sparta Praha 8:9 na penalty.

Finále: Chemcomex Praha – PCO Rudolfov 5:0.

Autor: Karel Vosika

Zdroj: https://ceskokrumlovsky.denik.cz/fotbal_region/bombardaci-pri-finale-poharu-zustali-letos-pod-stupni-20190203.html
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: