ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Základní část má již za sebou Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje, Varnsdorf se dotáhl na Bumiko

zobrazit foto

5.2.2019, 16:04 | vložil: Petr Koseček

Základní část má již za sebou Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje. Její poslední šesté kolo se odehrálo v neděli 3.2.2019 ve Varnsdorfu. A byl to velice zajímavý turnaj plný zajímavých výsledků.

Za událost kola lze označit stoprocentní bodový zisk Sokola Bělá, který si v tomto kole mimo jiné poradil s lídrem tabulky Bumikem i se čtvrtým Jílovým a nejenže si tak zajistil účast v bojích o titul, ale bodově se dotáhl na své konkurenty ze Želenic a Jílového a může reálně pomýšlet na zisk bronzových medailí.

K velké stíhací jízdě se nadechl Futsal Varnsdorf, jenž byl v tomto turnaji rovněž stoprocentní a natáhl svojí sérii utkání bez porážky na 11 zápasů, ač měl v nohách sobotní těžké národní finále poháru České federace sálového fotbalu, které se hrálo ve Zlíně. Varnsdorfští tak plně využili zaváhání Bumika a bodově se ne něj dotáhli, což slibuje dramatický boj o titul ve finálovém turnaji.

Třetím naplno bodujícím týmem byl SC Stap Vilémov, který však odehrál pouze dva zápasy. Šest bodů ovšem Vilémovským nestačilo na vstup do bojů o titul, jelikož je předskočil v tomto kole skvěle hrající Sokol Bělá.
Týmy FC Veteráns Želenice a Turbo Děčín „A“ měly na programu dva zápasy, v nichž jednou vyhrály a jednou prohrály. Veteránům zisk tří bodů stačil na účast v bojích o celkové vítězství, Turbo bude hrát turnaj útěchy o 6. – 9. místo.
Překvapivě pouze tři body ze tří zápasů získali hráči Bumika Děčín a Autocentra Jílové „A“. Bumiko v nebývalé přestřelce zdolalo Jílové 8:7, pak padlo s Vilémovem a Bělou, čímž dovolilo se dotáhnout Varsndorfu. Jílové po prohrách s Bumikem a Bělou si spravilo chuť se Šluknovem.

Bez bodu ale po bojích odjeli z varsndorfské haly borci SLŠ a SOŠ Šluknov a Hezounů Děčín „A“.
O titul si zahrají tyto týmy: Bumiko Děčín, Futsal Varnsdorf, FC Veteráns Želenice, Autocentrum Jílové „A“ a Sokol Bělá. O 6.-9. místo budou bojovat tato mužstva: SC Stap Vilémov, Turbo Děčín „A“, SLŠ a SOŠ Šluknov a Hezouni Děčín „A“.

Mužem kola byl zvolen Aleš Čermák z Autocentra Jílové „A“ a jeho týmový kolega Jakub Pícha byl s devíti góly nejlepším střelcem turnaje.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 16.2.2019 od 8.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: