Michal Culek z Bělé se osamostatnil na čele střelecké listiny Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje .....více v sekci Aktuality

Aktuální výsledky víkendových utkání čtvrtfinále play off, Chemcomex si poradil s Větřním, Polička nedala Jilemnici šanci, Sparta porazila Moravskou Třebovou

9.2.2019, 09:14 | vložil: Petr Koseček

První čtvrtfinálová utkání jsou na programu v sobotu a v neděli, kdy se odehraje souboj mezi domácím Kladnem a hostujícím Zlínem. V sobotním podvečeru se jako první utkali futsalisté pražského Chemcomexu a jihočeského Větřní. Před týdnem v semifinále Českého poháru ve zlínské hale Euronics utrpěli Bombarďáci vysoký debakl. Chemcomex i v Radotíně potvrdil svoji výbornou formu a úvodní duel opanoval a vede v sérii 1:0.

Dalším utkáním v pražském Radotíně bude duel pořádající pražské Sparty a borců z Moravské Třebové. Ti v poháru představili několik posil ze slovenské Žiliny a vzájemný souboj těchto soupeřů nakonec rozhodl až penaltový rozstřel ve prospěch Pražanů. První poločas ale Sparta odehrála ve velkém stylu a nastřílela Šakalům pět branek. Ve druhém dějství domácí postupně navýšili svůj náskok, hosté ještě v závěru stav utkání zkorigovali.

Třetí zápas se odehraje od 19,00 hodin ve východočeské Poličce, kam zavítá mužstvo z podkrkonošské Jilemnice. Domácí Novabrik si bude muset dát největší pozor na zkušenou dvojici reprezentantů Krause a Srkala. První půle však vyšla úřadujícímu mistru ČR na jedničku a vyhrál ji o tři branky. Také ve druhé půli si domácí připsali na své konto tři branky a Tomáš Poul navíc zkompletoval hattrick.

Delegace rozhodčích a delegátů na 1.čtvrtfinále PLAY-OFF FUTSAL ligy – CL SF 9.-10.2.2019

A/ CHEMCOMEX Praha – BOMBARĎÁCI Větřní 4:0 (2:0)
Branky: Rott, Šafránek, Bialek a Havrda

Stav série: 1:0

datum: 9.2.2019
hala: SH Praha - Radotín
pořadatel: CHEMCOMEX Praha
čas utkání: 17.30 hod.
rozhodčí: TŮMA Vítězslav, SÝKORA Pavol, ZABILKA Luboš