ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Bombarďáci padli s Chemcomexem tentokrát o čtyři góly

zobrazit foto

12.2.2019, 18:30 | vložil: Petr Koseček

Praha – Nejvyšší soutěž sálovkářů – 1. celostátní liga futsalu – si o druhém únorovém víkendu odškrtla úvodní zápasy čtvrtfinálových sérií play off.

Jihočeský zástupce ve žlutočerných barvách oddílu Bombarďáci Větřní hostoval v radotínské sportovní hale na půdě pražského Chemcomexu – a partie prvního s osmým týmem základní části dopadla dle papírových předpokladů.

V nedávném semifinále poháru schytali Jihočeši od Pražanů bezmála dvouciferný debakl (0:9). Tentokrát to bylo „lepší“, i když konečný výsledek bez vstřelené branky je znovu výmluvný…

Chemcomex Praha – Bombarďáci Větřní 4:0 (2:0),
branky: 10. Rott, 16. Šafránek, 33. Bialek, 36. Havrda.

Domácí nemilosrdně trestali každou chybu žlutočerných, což bylo markantní zejména při druhém a třetím zásahu. Čtvrtý pak přišel po šesté chybě (faulu) hostů z devítimetrového volného kopu. Bombarďáky od ještě vyšší prohry uchránil výborně chytající mladý gólman.

„Nastoupili jsme s tím, že nemáme co ztratit a hráli aktivně. Z celkového herního pohledu jsme vyloženě nepropadli, ale inkasovali jsme po velkých individuálních hrubkách v obraně. Vydrželi jsme fyzicky, ale možný lepší výsledek jsme vlastními chybami degradovali. Špatné je i to, že ve druhé půli, kdy se s tím možná dalo ještě něco dělat, se během čtyř minut vyfaulujeme. Na to si musíme dát pozor,“ hodnotil hrající větřínský kouč Rudolf Weinhard.

Sestava Bombarďáků: Šilhan – Cais, Gutheis, Sláma, Weinhard, Dychtl, Ohnsorg, Grznárik, Svoboda, Ješina, Pícha.

ODVETA NA LOKOTCE

Odveta se hraje už tuto sobotu 16. února od 15.30 v hale budějovické Lokomotivy v Suchém Vrbném.

„Chemcomex v play off dokáže přepnout na ještě vyšší level a kvalita jeho kádru je obrovská. Bude to těžké, ale budeme se snažit sérii prodloužit nebo aspoň se sezonou důstojně rozloučit. Přijede momentálně nejlepší tým ligy a určitě se bude na co dívat. Podporu našich fanoušků budeme potřebovat,“ zve do suchovrbenské haly Rudolf Weinhard.

Případný rozhodující třetí zápas by se hrál 23. února opět v pražském Radotíně.

Další výsledky 1. čtvrtfinále: Novabrik Polička – Sico Jilemnice 6:0, Sparta Praha – Moravská Třebová 7:3, Adria Kladno – Futsal Zlín 7:2.

Autor: Karel Vosika

Zdroj: https://ceskokrumlovsky.denik.cz/fotbal_region/bombardaci-padli-s-chemcomexem-tentokrat-o-ctyri-goly-20190212.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: