ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý reprezentant Ivo Světlík i nadále působí jako asistent trenéra v třetiligové Kroměříži .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - V Kladně zlomili gólmanu nohu! Zlín i přesto prahne po postupu

zobrazit foto

14.2.2019, 20:11 | vložil: Petr Koseček

Na pokraji vyřazení již ve čtvrtfinále play-off a bez své opory, kapitána a strážce svatyně, jsou po víkendovém úvodním duelu v Kladně sáloví fotbalisté Futsal Zlín. Třebaže svěřenci trenéra Zdeňka Juliny rozehráli úvodní duel série hrané na dva zápasy na výbornou, nakonec se domů vrátili jako spráskaní psi a s pocitem křivdy.


„Rozhodčí zápas vůbec nezvládli, což vyvrcholilo dvojnásobnou zlomeninou nohy našeho gólmana Ondřeje Soukeníka,“ neskrýval rozčarování hrající kouč Zlína.


Nástup jeho týmu byl přitom famózní, po čtyřech minutách vedl 2:0. „Domácí znervózněli a začalo se hodně diskutovat s rozhodčími,“ hodnotí duel Julina, který i přese všechno nehledá viníka porážky v mužích s píšťalkou., „Největší chyba byla na nás. Dělali jsme vše naopak, než jsme si řekli před zápasem. Za jedenáct minut jsme nasbírali šest faulů, z toho pět úplně zbytečných, navíc útočných. A když za šestý byl devítimetrový kop, ze kterého Kladno výsledek otočilo na 3:2, zápas se zlomil,“ nejvíce bolí zkušeného hráče Zlína, jehož výběr tak prohrál i třetí vzájemný duel sezony.

Vše vygradovalo v závěru, kdy praskaly kosti gólmana hostů. „Pak už se to trochu vyhrotilo a spekulovat, jestli chtěl nebo nechtěl jejich hráč zranit Ondru, je zbytečné, stalo se a chování některých hráčů soupeře po tom souboji bylo opravdu hrozné,“ mrzí hrajícího kouče Zlína.

Odvetné utkání sehrají Zlínští v sobotu v 16 hodin netradičně v otrokovické zrekonstruované městské sportovní hale, přičemž do brány se místo zraněného Soukeníka postaví Trochta. „Na odvetu se maximálně koncentrujeme, chceme vyhrát a sérii vrátit na Kladno s cílem se porvat o postup,“ dodal odhodlaně Zdeněk Julina.

VÝSLEDKY čtvrtfinále play-off – 1. zápasy série na dvě vítězství: Kladno – Futsal Zlín 7:2 (6:2). Branky: Kaválek 3, Bejbl 2, Stejskal, Krpata – Haloda, Chvíla. Sestava Zlína: Soukeník – Haloda, Kamenčák, Křepela, Julina, Hřebečka, Chvíla, Zapletal, Kovář. Chemcomex Praha – Větřní 4:0 (2:0), Polička – Jilemnice 6:0 (3:0), Sparta Praha – Moravská Třebová 7:3 (5:1).

Autor: Martin Břenek

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/v-kladne-zlomili-golmanu-nohu-zlin-i-presto-prahne-po-postupu-20190214.html
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: