ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - V Kladně zlomili gólmanu nohu! Zlín i přesto prahne po postupu

zobrazit foto

14.2.2019, 20:11 | vložil: Petr Koseček

Na pokraji vyřazení již ve čtvrtfinále play-off a bez své opory, kapitána a strážce svatyně, jsou po víkendovém úvodním duelu v Kladně sáloví fotbalisté Futsal Zlín. Třebaže svěřenci trenéra Zdeňka Juliny rozehráli úvodní duel série hrané na dva zápasy na výbornou, nakonec se domů vrátili jako spráskaní psi a s pocitem křivdy.


„Rozhodčí zápas vůbec nezvládli, což vyvrcholilo dvojnásobnou zlomeninou nohy našeho gólmana Ondřeje Soukeníka,“ neskrýval rozčarování hrající kouč Zlína.


Nástup jeho týmu byl přitom famózní, po čtyřech minutách vedl 2:0. „Domácí znervózněli a začalo se hodně diskutovat s rozhodčími,“ hodnotí duel Julina, který i přese všechno nehledá viníka porážky v mužích s píšťalkou., „Největší chyba byla na nás. Dělali jsme vše naopak, než jsme si řekli před zápasem. Za jedenáct minut jsme nasbírali šest faulů, z toho pět úplně zbytečných, navíc útočných. A když za šestý byl devítimetrový kop, ze kterého Kladno výsledek otočilo na 3:2, zápas se zlomil,“ nejvíce bolí zkušeného hráče Zlína, jehož výběr tak prohrál i třetí vzájemný duel sezony.

Vše vygradovalo v závěru, kdy praskaly kosti gólmana hostů. „Pak už se to trochu vyhrotilo a spekulovat, jestli chtěl nebo nechtěl jejich hráč zranit Ondru, je zbytečné, stalo se a chování některých hráčů soupeře po tom souboji bylo opravdu hrozné,“ mrzí hrajícího kouče Zlína.

Odvetné utkání sehrají Zlínští v sobotu v 16 hodin netradičně v otrokovické zrekonstruované městské sportovní hale, přičemž do brány se místo zraněného Soukeníka postaví Trochta. „Na odvetu se maximálně koncentrujeme, chceme vyhrát a sérii vrátit na Kladno s cílem se porvat o postup,“ dodal odhodlaně Zdeněk Julina.

VÝSLEDKY čtvrtfinále play-off – 1. zápasy série na dvě vítězství: Kladno – Futsal Zlín 7:2 (6:2). Branky: Kaválek 3, Bejbl 2, Stejskal, Krpata – Haloda, Chvíla. Sestava Zlína: Soukeník – Haloda, Kamenčák, Křepela, Julina, Hřebečka, Chvíla, Zapletal, Kovář. Chemcomex Praha – Větřní 4:0 (2:0), Polička – Jilemnice 6:0 (3:0), Sparta Praha – Moravská Třebová 7:3 (5:1).

Autor: Martin Břenek

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/v-kladne-zlomili-golmanu-nohu-zlin-i-presto-prahne-po-postupu-20190214.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: