ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Bumiko Děčín ovládlo Autocentrum Jílové Extraligu Ústeckého kraje

zobrazit foto

18.2.2019, 15:56 | vložil: Petr Koseček

Seriál zvaný Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje odehrál v sobotu 16.2.2019 v Libouchci svůj poslední díl, který rozluštil všechny tajenky.
Od rána se bojovalo o konečné 6. – 9. místo krajské soutěže. Byť si všechna mužstva udržela své pozice vydobyté již před finálovým kolem, musíme vyzdvihnout premiérové vítězství Hezounů Děčín, kteří přehráli trápící se Turbo Děčín.

Nejlépe si z této skupiny vedli borci SLŠ a SOŠ Šluknov, kteří získali sedm bodů ze tří zápasů. I SC Stap Vilémov odehrál solidní turnaj, v němž urval šest bodů. Jak již bylo napsáno Hezouni brali body tři a pouhý jeden bodík získalo Turbo.

Šesté místo obsadil SC Stap Vilémov, sedmé skončilo Turbo Děčín „A“, osmý je SLŠ a SOŠ Šluknov a extraligový peloton uzavírají Hezouni Děčín „A“.
V 10.30 hod. vypukl boj o celkové vítězství. Mužstva Bumiko Děčín i Futsal Varnsorf, jež měla po základní části v čele tabulky shodný počet bodů, šla ve finálovém kole neochvějně za vítězstvím a tak o titulu rozhodlo až poslední utkání sezóny. V něm 2:1 vyhrálo Bumiko a tak po čtyřech letech mohlo opět zvednout pohár pro vítěze krajské extraligy. Gratulujeme!

Třetí místo obsadilo Autocentrum Jílové „A“ , které po dvou porážkách s Bumikem a Varnsdorfem, zvládlo duely se Sokolem Bělá a FC Veteráns Želenice. Tyto týmy získaly ve finálovém kole bod za vzájemnou remízu, což znamená, že Veteráni jsou celkově čtvrtí a Bělá pátá.

Mužem finálového turnaje byl zvolen Jakub Zadina z Futsalu Varnsdorf, který byl i střelcem kola, když se trefil hned 8x.
Slavnostní vyhlášení bude ve středu 27.3.2019 v Děčíně ve Společenském domě Střelnice.


Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: