ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Favorizovaný Chemcomex ukončil ligovou sezonu Bombarďáků

zobrazit foto

19.2.2019, 15:32 | vložil: Petr Koseček

České Budějovice, Větřní – Druhé čtvrtfinále play off 1. celostátní ligy futsalu se stalo konečnou pro jediného jihočeského zástupce v nejvyšší soutěži sálovkářů – žlutočerný tým Bombarďáků Větřní.

Vítěz základní části, mnohonásobný ligový mistr republiky a čerstvý premiant v Českém poháru v barvách pražského Chemcomexu byl i v druhém čtvrtfinále nad síly Jihočechů, byť Bombarďáci sehráli více než vyrovnanou partii, jen bohužel bez gólového vyjádření…

Stejně jako v prvním utkání v Praze (0:4) nedali Bombarďáci gól – a ligová sezona 2018/19 pro ně končí.

2. čtvrtfinále: Bombarďáci Větřní – Chemcomex Praha 0:1 (0:1), branka: 16. Bužík.

V suchovrbenské hale budějovické Lokomotivy, kde našli Bombarďáci už tradiční čtvrtfinálový azyl, se hrála výborná sálovka. Domácí si vynutili tlak, byli první čtvrthodinu lepší, ale z řady nadějných situací nic nevytěžili. Zkušeně hrajícím Pražanům pak stačil jediný brejk a přízemní ranou se ujali vedení. To pak mohli pojistit na začátku druhé půle, ale Šilhána zachránilo břevno. V závěru žlutočerní opět přitlačili, ale kýženého vyrovnání se nedočkali, i když šancí měli na několik utkání.

„Netrefíme ani prázdnou branku, ve dvou zápasech nedáme gól, nemůžeme postoupit, to je jednoduchá matematika. Je to ale velká škoda, protože jsme sérii minimálně mohli vrátit k rozhodujícímu třetímu zápasu do Prahy. Sehráli jsme, podle mého názoru, nejlepší utkání v sezoně, bohužel bez výsledku. Ostudu jsme ale rozhodně neudělali,“ jasně říká hrající kouč Bombarďáků Rudolf Weinhard a ještě dodává: „Hodně mě překvapil Honza Kališ, který po zranění hrál opravdu výborně. To ale vlastně platí pro celou naší druhou čtyřku.“

Sestava Bombarďáků: Šilhán – Gutheis, Sláma, Cais, Weinhard – Svoboda, Kališ, Pícha, Ohnsorg, připraven byl ještě Ješina.

Další výsledky 2. čtvrtfinále: Sico Jilemnice – Novabrik Polička 1:4 (konečný stav série 0:2), Šakalí hněv Moravská Třebová – Sparta Praha 3:3 a 5:3 po prodloužení (stav série 1:1), Futsal Zlín – Adria Kladno 6:1 (stav série 1:1).

NA JAŘE NA JIH

Ligová stopka však pro Bombarďáky není definitivní tečkou za aktuální sezonou.

Na přelomu dubna a května Větřínští vyrazí jako jeden z českých zástupců do Španělska, kde se v Lloret de Mar bude hrát finálový turnaj evropského poháru UEFS.

„Teď se všichni budeme věnovat převážně velkému fotbalu. V lize nám to nevyšlo, tak vyhrajeme pohár!“ se smíchem vysílá smělý vzkaz trenér Rudolf Weinhard.

Autor: Karel Vosika

Zdroj: https://ceskokrumlovsky.denik.cz/ostatni_region/favorizovany-chemcomex-ukoncil-ligovou-sezonu-bombardaku-20190219.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: