Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci Aktuality

V Mohelnici se odehrála velká bitva se šťastným koncem pro Šakaly

20.2.2019, 16:03 | vložil: Petr Koseček

Na úvod nutno podotknout, že jsme byli svědky velmi kvalitního a dramatického utkání, kdy nejprve hráči Sparty dokázali díky nesmírné bojovnosti dotáhnout tříbrankovou ztrátu do prodloužení, na konci kterého se nakonec přece jen radovali domácí Šakalové.

Domácí nastoupili k utkání s novými akvizicemi z Brna - Ovčačíkem, Doubravským
a Hanušem, kteří doplněni Prokešem byli skutečnými posilami, když exceloval především Ovčačík, který první dvě branky připravil a sám jednu vstřelil po skvělých individuálních akcích a dá se říci, že v určitých momentech se jednalo o souboj Ovčačík versus Bellada v brance Sparty, který ještě několikrát skvěle zasáhl při střelách brněnského "snajpra".

Utkání se zdálo za stavu 3:0 pro domácí již rozhodnuto, navíc po nedorozumění v obraně hostů se dostal k míči 10m před prázdnou brankou hostů opět Ovčačík, ale těsně minul, kdy mohl dát definitivní podobu výhry domácích. Tento okamžik byl pro hráče Sparty impulsem k ještě většímu nasazení a zvýšení bojovnosti a jako politi živou vodou pro ně zapůsobilo snížení na 3:1 po velkém nedorozumění v rozehrávce domácích.

Od této chvíle jsme byli svědky špičkové sálovky, hrálo se nahoru dolů, hosté se nechtěli smířit s porážkou a nakonec se jim po heroickém výkonu podařilo dotáhnout utkání do prodloužení, do kterého nastupovali obě mužstva s pěti načítanými chybami, které se nakonec stali pro hosty osudnými, kdy po dvou odpískaných přestupcích v jejich neprospěch a zahrávanými 9m kopy, rozhodl o konečné výhře domácí Matocha, který nedal Belladovi v brance hostů šanci a tím rozhodl o přesunu k rozhodujícímu utkání o účast ve Final four do Prahy.

ŠAKALÍ HNĚV Moravská Třebová - SPARTA Praha 3:3 (2:0) 5:3 po prodloužení