ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsalisté Zlína přišli dvakrát o postup do Final Four v závěrečných vteřinách a svůj kalich hořkosti na Kladně si vypili až do dna

zobrazit foto

24.2.2019, 10:25 | vložil: Petr Koseček

FK ADRIA Kladno – FUTSAL Zlín 2:2 (1:1), 3:3 po prodloužení, na penalty 3:2
Branky: Vobořil, Caizl, Kaválek - Julina, Haloda, Kovář

Rozhodující třetí utkání o postup do finálového turnaje, který se bude hrát v Otrokovicích, se stěhovalo opět na Kladno, protože každé mužstvo zvítězilo ve své domácí hale. Očekával se napínavý souboj dvou kvalitních mužstev. Ve 4. minutě se domácí ujali vedení po vyšachování brankáře a přihrávce na neobsazeného hráče, který střílel do odkryté branky. V 6. minutě Kladno nedotáhlo slibnou akci, byla z toho pouze nastřelená tyč. Po obrovské chybě domácích propadl míč k osamocenému hráči hostů, který se nacházel v brankovišti a snadno dokončil akci střelou k tyči a srovnal na 1:1. Ve 14. minutě hosté promarnili velkou šanci, kdy šel útočník sám na brankáře domácích, udělal mu kličku, měl před sebou prázdnou bránu, ale minul. Šance se rodily na obou stranách, ale nikomu se nepodařilo dostat do vedení. Hrála se výborná rychlá sálovka a druhý poločas sliboval podívanou pro přítomné diváky.

Ve 28. minutě po několika šancích hosté proměnili závar v domácím brankovišti ve vedoucí gól. 9 minut před koncem utkání byl stav nedovolených zákroků srovnán na 5:5 a stoupala nervozita obou mužstev. Ke konci utkání domácí přitlačili a snažili se srovnat pro ně nepříznivý stav. To se jim podařilo 17 vteřin před koncem a šlo se do prodloužení. Ve 3. minutě prvního prodloužení hosté dokázali proměnit jednu z několika šancí a opět v utkání vedli. Jenže domácí zase 17 vteřin před koncem prodloužení kopali devítimetrový trestný kop za faul hostujícího hráče, který nesmyslně fauloval v útočném brankovišti hráče domácích. Exekutor kopu nezaváhal a musely rozhodnout pokutové kopy. V těch byli úspěšnější domácí 3:2. Takže ve finálovém turnaji uvidíme Adrii Kladno.

Zdroj: Miroslav Harvalík
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: