Delegace rozhodčích a delegátů na 4. kolo FUTSAL ligy-CL SF dne 14.12.2019 .....více v sekci Aktuality

Sparta Praha zlomila ve druhé půli odpor Moravské Třebové

25.2.2019, 16:33 | vložil: Petr Koseček

Rozhodující utkání o postup do finálového turnaje se odehrálo ve SH v Praze-Radotíně, obě mužstva vyhrála své utkání na domácí půdě, zde se očekával urputný boj o postup.

Od začátku se obě mužstva snažila neudělat chyby a dovolit soupeři toho využít. Šance se střídali na obou stranách, ale střelci neměli přesnou mušku nebo skvěle zasáhli brankáři. První větší šanci měli hosté v 5.minutě z které se ujali vedení, domácí se snažili o vyrovnání to se jim podařilo v 9.minutě, od té se střídali akce na obou stranách, ale bez brankového úspěchu. Hosté udeřili v 19.minutě a ujali se vedení 1:2, za tohoto stavu i skončil první poločas.

Domácí do druhého poločasu vstoupili aktivněji se snahou o vyrovnání, hosté pozorně bránili a pouštěli se do nebezpečných protiútoků bez brankového efektu. Domácím se podařilo v polovině druhého poločasu vyrovnat, od té doby obě mužstva vyčkávali na chybu soupeře. Ve 36.minutě ji udělali hosté a domácí ji využili a šli do vedení, které udrželi do konce utkání.

Hosté se snažili o vyrovnání, ale nepodařilo se jim překonat skvěle chytajícího domácího brankáře a tak se do finálového turnaje probojovali hráči Sparty Praha, kteří budou obhajovat loňské druhé místo.

AC SPARTA Praha – ŠAKALÍ HNĚV Mor.Třebová 3:2 (1:2)
Branky: Žampa 2, Marič - Prokeš 2