ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Jílovské "Áčko" vítězem Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje

zobrazit foto

26.2.2019, 15:55 | vložil: Petr Koseček

I Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má další ročník své soutěže za sebou. Její finálové kolo se odehrálo v sobotu 23.2.2019 v Libouchci.
Od rána si to rozdala pětice méně úspěšných týmů o celkové 6.-9. místo. Nejlépe si vedlo SK Dumbo Děčín, které zaznamenalo tři výhry a jednu porážku, což ho vyhouplo na konečné osmé místo.

I Nota Děčín pouze jednou prohrála a ke dvěma výhrám přidala jednu remízu. Sedm bodů však nepomohlo Notě k udržení své pozice a tak klesla na deváté místo.
A konečně i SK RAFani Děčín pouze jednou prohráli. Ti však jednou zvítězili a hned dvakrát plichtili a i přes zisk pěti bodů Rafanům zůstal v ruce pověstný „Černý Petr“.

Mužstva Eurosport Teplice a Old Stars Ludvíkovice si ziskem čtyř resp. tří bodů pohlídala své vydobyté pozice a to šestou resp. sedmou příčku.
Kolem poledního se však rozjely boje o celkové veteránské vítězství. SK Autocentrum Jílové „A“ nedalo svým soupeřům šanci a po čtyřech výhrách a zisku 12 bodů se po právu raduje se zisku titulu! Gratulujeme!

Druhé místo udrželo SK Autocentrum Jílové „B“, které ve finále dvakrát vyhrálo a dvakrát prohrálo. Stejně jako „Béčku“ Jílového se dařilo Sokolu Bělá, jenž si tak zajistil bronzové medaile.

Tenis Proboštov ve čtyřech zápasech získal čtyři body, které mu však nepomohly vylepšit pátou příčku. Futsal Varnsdorf získal pouhý bod za plichtu právě s Proboštovem a zbyla na něj ta nepopulární bramborová příčka.
Konečné pořadí Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje je: 1. SK Autocentrum Jílové „A“, 2. SK Autocentrum Jílové „B“, 3. Sokol Bělá, 4. Futsal Varnsdorf, 5. Tenis Proboštov, 6. Eurosport Teplice, 7. Old Stars Ludvíkovice, 8. SK Dumbo Děčín, 9. Nota Děčín, 10. SK RAFani Děčín.

Mužem finálového kola byl zvolen Jan Peterka z Tenisu Proboštov a nejlepším střelcem tohoto kola se stal František Zachula z SK Dumba Děčín za pět vstřelených branek.

Slavnostní vyhlášení tohoto ročníku proběhne ve středu 27.3.2019 od 17.00 hod. v salónku Společenského domu Střelnice v Děčíně.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: