Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci Aktuality

Naše Pojizeří - Sico Jilemnice prohrálo s Poličkou i podruhé a ve čtvrtfinále končí

27.2.2019, 19:52 | vložil: Petr Koseček

Futsalisté SK Sico SC Jilemnice v odvetě čtvrtfinále v domácí hale podali lepší výkon než na půdě Poličky, ale přesto to nestačilo a hosté zvítězili i ve druhém utkání. Polička tím splnila svůj cíl a postoupila do závěrečného turnaje o mistrovský titul, pro jilemnické hráče tímto sezona končí.

Sico Jilemnice - Novabrik Polička 1:4 (0:1)

Utkání začala obě mužstva opatrně, více brankových příležitosti si vytvořili hosté, jednu proměnili ve vedoucí branku. Domácí na začátku druhého poločasu vyrovnali, hosté vzápětí strhli opět vedení na svoji stranu, v polovině druhého poločasu hosté přidali třetí branku a do konce utkání si výsledek pohlídali.

„Nervozni utkání, ve kterém měla Polička víc šancí, nám nezahrály opory. Po vyrovnání na 1:1 přišly dvě naše zbytečné individuální chyby, a to už zápas rozhodlo. Dobře zahrál Hampl, ostatní bohužel jen svůj průměr, což v play off nestačilo," komentoval zápas trenér SK Sico SC Jilemnice Milan Szabo.

Branky: 22. Hampl - 13. Jak. Mužík, 23. Stejskal, 30. Netolický, 36. Navrátil. Rozhodčí: Syrůček, Půček, ŽK: 0:0. Jilemnice: Tomeš, Vašek, Pavlů, Šnorbert, Srkal, Machát, Kraus, Porkert, Král, Hampl. Polička: Slaný, Stejskal, Vondra, Mužík Jiří, Švec, Poul, Mužík Jakub, Navrátil, Netolický. Konečný stav série 0:2.

Další výsledky 2. čtvrtfinále: Bombarďáci Větřní - Chemcomex Praha 0:1 (stav série 0:2), Šakalí hněv Moravská Třebová - Sparta Praha 3:3 a 5:3 po prodloužení (stav série 1:1), Futsal Zlín - Adria Kladno 6:1 (stav série 1:1).

Někteří jilemničtí hráči zakončí sezonu definitivně 16. března, kdy se zúčastní finálového turnaje veteránů.

Autor: Petr Ježek