ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nová opatření vlády - PŘEHLEDNĚ: Jak se od pondělí zpřísní opatření, běhání v rouškách .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Městská sportovní hala v Otrokovicích bude poprvé ve své historii hostit turnaj o mistra ČR v sálovém fotbalu - futsalu

zobrazit foto

2.3.2019, 07:56 | vložil: Petr Koseček

Hala v místní části Bahňák celoročně slouží nejen sportovcům, kteří ji využívají pro trénink i soutěže v řadě disciplín, ale je rovněž dějištěm každoročního Mezinárodního atletického mítinku.

Na bezmála 85 milionů korun přišla rekonstrukce, včetně vybavení, Městské sportovní haly v Otrokovicích, kterou včera slavnostně otevřeli. Díky přístavbě získali sportovci nové zázemí, rovněž také diváci, pro něž dříve v hale nebyl vyhrazen žádný oficiální prostor. Největším tahákem je zbrusu nová kuželna, po které obyvatelé města hodně volali.

„Budova předtím byla už ve velmi špatném stavu, co se týkalo například tepelných ztrát, vytápění či osvětlení. Navíc neměla ani dostatečné zázemí pro sportovce a diváky,“ informoval vedoucí odboru rozvoje otrokovické radnice František Žák.Na rekonstrukci město získalo zhruba 9,5 milionu korun z Operačního programu Životní prostředí a částkou 7,5 milionu korun přispěl Zlínský kraj.

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/v-otrokovicich-vcera-otevreli-verejnosti-zmodernizovanou-sportovni-halu-20180613.html


Finálový turnaj- Final four

Pořadatel: bude vybrán na základě vypsaného konkurzu.
Termín: 2.-3. 3. 2019
Součástí Final four jsou semifinálová utkání, utkání o 3. Místo a finále.
Semifinále:
Termín: 2. 3. 2019
Systém: Semifinále CL se sehraje na dvě odehraná utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Odehrané utkání může skončit nerozhodným výsledkem. O vítězi semifinálového dvojutkání rozhodne lepší bilance ze součtu obou zápasů, tzn. větší počet získaných bodů z obou utkání. Nerozhoduje skóre. V případě shodného bodového zisku následuje ihned po skončení druhého poločasu druhého semifinálového utkání tzv. zlatý poločas 1x20 minut čistého času, který se posuzuje jako samostatné utkání. V případě nerozhodného výsledku tohoto utkání rozhoduje o vítězi semifinále a tím o postupujícím do finále pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 (střelba ze značky pokutového kopu).

Pořadí SF utkání:
1) Nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“) Chemcomex Praha - nejhůře umístěný semifinalista po základní části CL - FK Adria Kladno.

2) Druhý nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“) VPS Novabrik Polička - třetí nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL - Sparta Praha.
3) Odvetný zápas první semifinálové dvojice
4) Odvetný zápas druhé semifinálové dvojice.

Utkání o třetí místo
Termín: 3. 3. 2019
Systém: Utkání o třetí místo sehrají oba poražení semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.

Finále
Termín: 3. 3. 2019
Systém: finále sehrají vítězní semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: