ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


NSA již začala vyplácet program Můj klub .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vyhlášení 7. ročníku AFLS a 2. ročníku Končinového turnaje ve Slavičíně

zobrazit foto

20.3.2019, 17:37 | vložil: Petr Koseček

Letošního ročníku AFLS se zúčastnilo symbolicky 7 týmů. Mezi těmito týmy jsou stálice jako KGB a Zpiťáři, které hrají ligu již od prvního ročníku v roce 2012. Hrálo se opět systémem každý s každým a dvou kolově - podzim/jaro. Vítězem ligy se stal tým Pivní Armáda, který patří taky mezi tradiční týmy. Pivní Armáda dosud obsadila jako nejlepší místo bronz v sezóně 2016/2017 a třikrát skončila pátá.

Nyní je zaslouženě králem ligy. O další příčky to byl vyrovnaný boj do samého závěru ligy s tím, že s 21 body skončil na stříbrném místě tým HOLOTY, stejný počet 20ti bodů získaly týmy Green Team a Zpiťáři. O třetí příčce rozhodl vzájemný výsledek 2zápasu, kde na tom lépe vyšel Green Team. Co se týká individuálních cen, nejlepším střelcem ligy s 19 zásahy se stal Radoslav Obadálek, dvě ocenění získal Pavel Fojtík, který nejenže byl nejstarším hráčem ligy, ale také nejlepším brankářem.Končinový turnaj

Po rozdělení ocenění začal 2. ročník jednodenního Končinového turnaje. Tak jako v prvním ročníku byla sedmička týmů doplněna o tým Staří páni Slavičín, který přijal naši nabídku se turnaje zúčastnit. Byly vylosovány 2 skupiny, z kterých postoupily Pivní Armáda, Staří páni Slavičín, Luhačovská a KGB. Po semifinálových zápasech se kopaly penalty o 3. místo, kde úspěšnějším týmem byl Staří páni Slavičín. Na konci finále byli šťastnější hráči KGB, kteří celý turnaj vyhráli. Ocenění nejlepší brankář získal Jan Halaxa a nejlepší střelec Milan Suchánek.

Závěrem chci poděkovat všem organizátorům a partnerům. Bez podpory Města Slavičín, Hopa-cz (T. Bonko), Sport-out-door (L. Floreš), Pivovar Hrádek (R. Svoboda) a Prodejna Ryb Slavičín (Chmelovi), by bylo těžké AFLS pořádat.
Všem vítězům gratulujeme a čest poraženým!

AFLS tým
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: