ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sobotu proběhne v Praze Ligové grémium .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Los nadcházejícího Poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar

zobrazit foto

27.4.2019, 10:01 | vložil: Petr Koseček

V pondělí 29. dubna 2019 startuje ve španělském Lloret de Mar Pohár UEFS za účasti devíti týmů. Českou sálovku zde budou zastupovat futsalisté z Moravské Třebové a také z jihočeského Větřní.

Časový harmonogram Poháru UEFS:

Pondělí 29/04

1 A 11:30-13:00 EXPOTORG Moskva (Rusko) — GAMBIA Lloret de Mar (Katalánsko)

2 B 11:30-13:00 URALAN (Rusko) — ADF (Francie)

3 B 15:00-17:00 NSL (Kazachstán) — LE LUC (Francie)





Úterý 30/04

4 A 10:00-11:30 BOMBARĎÁCI Větřní — Uralan (Rusko)

5 B 10:00-11:30 EXPOTORG Moskva (Rusko)— SLOVAN ŠH Moravská Třebová

6 B 11:30-13:00 NSL (Kazachstán) — ASARIA (Lybie)




Středa 01/05

7 A 11:30-13:00 SLOVAN ŠH Moravská Třebová — GAMBIA Lloret de Mar (Katalánsko)

8 B 11:30-13:00 BOMBARĎÁCI Větřní — ADF (Francie)

9 B 15:00-17:00 LE LUC (Francie) — ASARIA (Lybie)



Čtvrtek 02/05 - ¼ of final

10 A 10:00-12:00 I (A1,B1,C1) – VIII (A3,B3,C3) I

11 B 10:00-12:00 II (A1,B1,C1) – VII (A3,B3,C3) III

12 A 12:00-14:00 III (A1,B1,C1) – VI (A2,B2,C2) II

13 B 12:00-14:00 IV (A2,B2,C2) – VI (A2,B2,C2) IV




Pátek 03/05 - ½ of final

14 B 11:30-13:00 I – II

15 B 11:30-13:00 III – IV



Sobota 04/05 - Final

16 B 10:30-12:30




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: