ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Novabrik míří na evropské kolbiště, hlavními soupeři mu budou Rusové

zobrazit foto

13.5.2019, 15:03 | vložil: Petr Koseček

Polička – Poslední významnou akcí sálového fotbalu v této sezoně bude evropská Liga mistrů. Českými zástupci budou v bosenském Sarajevu, kde se tento turnaj poprvé koná, hráči VPS Novabrik Polička coby šampióni celostátní ligy z roku 2018.
Letošní edice Ligy mistrů se dávala dohromady velice složitě a Poličští ještě v závěru minulého týdne nevěděli, kolik mužstev se zúčastní a z jakých zemí přijedou. Nakonec se vyjasnilo, že si o trofej zahrají dva ruské a francouzské týmy, český reprezentant a jeden domácí celek. Ze dvou tříčlenných základních skupin postoupí dva nejlepší do vyřazovacích bojů. Novabrik začíná v úterý proti Torpedu Moskva, ve středu potom vyrukuje proti francouzskému Pugetu, případné semifinále hraje v pátek a finále v sobotu.

„Máme dva měsíce po domácí sezoně, někteří kluci laborují se zraněním, takže uvidíme, co s námi hala udělá. V každém případě chceme postoupit do semifinále,“ vyjádřil se kouč František Švec.

Liga mistrů 2019 – skupina A: Torpedo Mami Moskva (Rus.), VPS Novabrik Polička (ČR), Puget Futsal (Fr.). Skupina B: Spartak Moskva (Rus.), Black Panthers (Fr.), ZAMM Sarajevo (Bosna).

Autor: Radek Halva

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/novabrik-miri-na-evropske-kolbiste-hlavnimi-souperi-mu-budou-rusove-20190513.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: