ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Polička si finále Ligy mistrů nakonec nezahraje, podlehla domácímu sarajevskému týmu 2:4

zobrazit foto

17.5.2019, 20:00 | vložil: Petr Koseček

Východočeská Polička si finále Ligy mistrů nakonec nezahraje, v pátečním semifinále podlehla domácímu sarajevskému týmu ZAMM mC Sarajevo poměrně překvapivě 2:4. Novabrik v úvodu neproměnil několik vyložených příležitostí a navíc jednou inkasoval. V tvrdě hraném utkání domácí celek ve druhém dějství přidal další branky a zítra si zahraje finále proti Torpedu Moskva. Poličku čeká v sobotním duelu o bronz moskevský Spartak.

RE LIVE přenos je zde - https://www.youtube.com/watch?v=7kN1qrRMoaU

Program a výsledky utkání Ligy mistrů v Sarajevu:

14.05.2019

Game 1 13.30 A1 Torpedo Mami Moscow (RUS) – A2 VPS Novabrik Polička (CZE) 1:2 (0:2)

Game 2 15.15 B1 B3 ZAMM mC Sarajevo (BiH) – B2 Black Panthers (FRA) 5:3 (3:1)

15.05.2019

Game 3 13.30 A2 VPS Novabrik Polička (CZE) – A3 Puget Futsal (FRA) 9:0 (4:0)

Game 4 15.15 B2 Black Panthers (FRA) – Spartak Moscow (RUS) 2:8 (1:3)

16.05.2019

Game 5 13.30 A1 Torpedo Mami Moscow (RUS) – A3 Puget Futsal (FRA) 11:0 (8:0)

Game 6 15.15 B1 Spartak Moscow (RUS) – B3 ZAMM mC Sarajevo (BiH) 4:2 pp (3:2)

17.05.2019.

Game 7 12.00 A3 – B3 (5 – 6 place) Puget Futsal (FRA) vs. Black Panthers (FRA) 1:5

Game 8 13.30 A1 – B2 (semi-finals) Spartak Moscow (RUS) vs. Torpedo Mami Moscow (RUS) 2:4 (0:3)

Game 9 15.15 B1 – A2 (semi-finals) VPS Novabrik Polička (CZE) vs. B3 ZAMM mC Sarajevo (BiH) 2:4 (0:1)

18.05.2019

Game 10 13.30 Lose Game 8 – Lose Game 9 (3. place) Spartak Moscow (RUS) vs. VPS Novabrik Polička (CZE)

Game 11 15.15 Win Game 8 – Win Game 9 (Final) Torpedo Mami Moscow (RUS) vs. ZAMM mC Sarajevo (BiH)





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: