ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Polička si finále Ligy mistrů nakonec nezahraje, podlehla domácímu sarajevskému týmu 2:4

zobrazit foto

17.5.2019, 20:00 | vložil: Petr Koseček

Východočeská Polička si finále Ligy mistrů nakonec nezahraje, v pátečním semifinále podlehla domácímu sarajevskému týmu ZAMM mC Sarajevo poměrně překvapivě 2:4. Novabrik v úvodu neproměnil několik vyložených příležitostí a navíc jednou inkasoval. V tvrdě hraném utkání domácí celek ve druhém dějství přidal další branky a zítra si zahraje finále proti Torpedu Moskva. Poličku čeká v sobotním duelu o bronz moskevský Spartak.

RE LIVE přenos je zde - https://www.youtube.com/watch?v=7kN1qrRMoaU

Program a výsledky utkání Ligy mistrů v Sarajevu:

14.05.2019

Game 1 13.30 A1 Torpedo Mami Moscow (RUS) – A2 VPS Novabrik Polička (CZE) 1:2 (0:2)

Game 2 15.15 B1 B3 ZAMM mC Sarajevo (BiH) – B2 Black Panthers (FRA) 5:3 (3:1)

15.05.2019

Game 3 13.30 A2 VPS Novabrik Polička (CZE) – A3 Puget Futsal (FRA) 9:0 (4:0)

Game 4 15.15 B2 Black Panthers (FRA) – Spartak Moscow (RUS) 2:8 (1:3)

16.05.2019

Game 5 13.30 A1 Torpedo Mami Moscow (RUS) – A3 Puget Futsal (FRA) 11:0 (8:0)

Game 6 15.15 B1 Spartak Moscow (RUS) – B3 ZAMM mC Sarajevo (BiH) 4:2 pp (3:2)

17.05.2019.

Game 7 12.00 A3 – B3 (5 – 6 place) Puget Futsal (FRA) vs. Black Panthers (FRA) 1:5

Game 8 13.30 A1 – B2 (semi-finals) Spartak Moscow (RUS) vs. Torpedo Mami Moscow (RUS) 2:4 (0:3)

Game 9 15.15 B1 – A2 (semi-finals) VPS Novabrik Polička (CZE) vs. B3 ZAMM mC Sarajevo (BiH) 2:4 (0:1)

18.05.2019

Game 10 13.30 Lose Game 8 – Lose Game 9 (3. place) Spartak Moscow (RUS) vs. VPS Novabrik Polička (CZE)

Game 11 15.15 Win Game 8 – Win Game 9 (Final) Torpedo Mami Moscow (RUS) vs. ZAMM mC Sarajevo (BiH)





Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: