ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Prohlédněte si videa z utkání na MS v roce 2007 v Argentině .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK AMOR Lazor Vyškov bude hrát 2. ligu FIFA futsalu

zobrazit foto

11.5.2019, 10:12 | vložil: Petr Koseček

Jako blesk z čistého nebe, po zpackané minulé sezóně, přišla zpráva o tom, že se náš klub pět objeví mezi druholigovými, futsalovými kluby. Po sezóně, která vypadala všelijak, jen ne standardně se očekávalo ledacos. Od konce klubu, přes jeho účast v nejnižší soutěži. S druholigovou variantou nikdo nepočítal. My jsme se dnes zeptali iniciátorů této akce "Kulový blesk" na důvody, které je k tomu vedli. Slovo dostávají dosavadní prezident našeho klubu Antonín Petlach a na straně Klobouček, muž, který stojí za posledními úspěchy tohoto mužstva Laďa Štrublík.

Jako první dostal slovo mladší z uvedené trojice Laďa Štrublík.

Poté co Kloboučky odhlásily 2 ligu přišla nabídka z Amoru, překvapila Tě?

Nabídka od pana Petlacha mě velmi překvapila. Sice jsem zaslechl něco, že chce zpět do 2 ligy, ale že osloví mě jsem nečekal.

Byl jsi první, kdo přišel s myšlenkou spojení, nebojíš se toho ?

Ano, tento napad mě napadl hned poté, co nabidka přišla.Chtěli jsme s Koboučkama do 2.ligy, ale to se z finančních důvodů nepovedlo. I z těchto důvodů jsem nabídku přijal a zároveň nabídl panu Petlachovi spojení obou klubů a on to okamžitě přijal. Přiznávám, že z toho trošku obavy mám.

Co od toho očekávaš jsi připraven řešit problémy?

Nevím, co čekat, jak si kabina sedne a s jakým kádrem do 2 ligy půjdeme. Měl jsem nachystaný mančaft pro Kloboučky a 2 ligu. Po našem odhlášení se mi hodně pozměnil. Hráči, co to předtím potvrdili, tak změnili názor. Čeká nás moc práce, ale pro mě je to výzva, tak uvidíme , jak to vše dopadne. Teď je hlavním problémem sestavit hráčsky kádt pro druhou ligu. Dalším velkým úkolem bude sehnat trenéra pro B tým, který by měl hrát divizi E.

Další v pořadí nám řekl pár vět na danou situaci stávající prezident klubu Antonín Petlach.

Upřimně řečeno, už jsem myslel, že napíši svůj futsakový nekrolog a půjdu do sportovního důchodu. Za tímto účelem mi má žena koupila populární důchodky ( papuče pro staré důchodce). Jenomže něco jiného chcete a něco jiného se stane. Prvotně jsem skutečně sondoval situaci kolem 2 ligy a bavil se s jedním trenérem , ale nějak to nakonec nedopadlo.. Pak přišla zpráva, že Kloboučky nebudou hrát druhou ligu a jedno sezení u zlatavého moku s naším šuterem Ševou (pozn. Milanem Ševčíkem). Zatímco on asi zapomněl, co jsme si říkali tak, já se ráno probudil a hned jsem kontaktoval Ladě Štrublíka . Čekal jsem všechno, ale to, že na nabídku kývne ne. Pak následovalo několik sérií rozhovorů, kdy jsem zjišťoval věci a mapoval terén. Výsledek byl, že 2 ligu přilásíme a tak jsme to na poslední chvíli udělali. Chci věřit tomu, že na vše už nebudu sám . Chci věřit, že Mira Hanák, Vašek Konečný, Laďa Štrublík, Pepa Lička a má maličkost si rozdělí kompetence a klub začne fungovat. Pokud ne, tak to rozpustíme , ale řekneme si, že jsme se o něco pokusili. Na rozdíl od jiných škarohlídů , kteří dokáží jen kritizovat a urážet. Dámy a pánově, začínáme.

Tak to byl Antonín Petlach. O změnách v klubu vás budeme informovat. Jménem všech, kteří toto zavinili se na vás už teď těšíme při druholigových zápasech. Jsme pevně přesvědčeni, že nás budete podporovat jako v dobách minulých. No a těm, kteří pochybují, jejich víru v náš neúspěch nebereme. My jsme odhodláni všechny přesvědčit, že to myslíme vážně.

https://www.amorlazorvyskov.cz/aktuality/detail/259-opet-druholigovi
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: