ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nová opatření vlády - PŘEHLEDNĚ: Jak se od pondělí zpřísní opatření, běhání v rouškách .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK AMOR Lazor Vyškov bude hrát 2. ligu FIFA futsalu

zobrazit foto

11.5.2019, 10:12 | vložil: Petr Koseček

Jako blesk z čistého nebe, po zpackané minulé sezóně, přišla zpráva o tom, že se náš klub pět objeví mezi druholigovými, futsalovými kluby. Po sezóně, která vypadala všelijak, jen ne standardně se očekávalo ledacos. Od konce klubu, přes jeho účast v nejnižší soutěži. S druholigovou variantou nikdo nepočítal. My jsme se dnes zeptali iniciátorů této akce "Kulový blesk" na důvody, které je k tomu vedli. Slovo dostávají dosavadní prezident našeho klubu Antonín Petlach a na straně Klobouček, muž, který stojí za posledními úspěchy tohoto mužstva Laďa Štrublík.

Jako první dostal slovo mladší z uvedené trojice Laďa Štrublík.

Poté co Kloboučky odhlásily 2 ligu přišla nabídka z Amoru, překvapila Tě?

Nabídka od pana Petlacha mě velmi překvapila. Sice jsem zaslechl něco, že chce zpět do 2 ligy, ale že osloví mě jsem nečekal.

Byl jsi první, kdo přišel s myšlenkou spojení, nebojíš se toho ?

Ano, tento napad mě napadl hned poté, co nabidka přišla.Chtěli jsme s Koboučkama do 2.ligy, ale to se z finančních důvodů nepovedlo. I z těchto důvodů jsem nabídku přijal a zároveň nabídl panu Petlachovi spojení obou klubů a on to okamžitě přijal. Přiznávám, že z toho trošku obavy mám.

Co od toho očekávaš jsi připraven řešit problémy?

Nevím, co čekat, jak si kabina sedne a s jakým kádrem do 2 ligy půjdeme. Měl jsem nachystaný mančaft pro Kloboučky a 2 ligu. Po našem odhlášení se mi hodně pozměnil. Hráči, co to předtím potvrdili, tak změnili názor. Čeká nás moc práce, ale pro mě je to výzva, tak uvidíme , jak to vše dopadne. Teď je hlavním problémem sestavit hráčsky kádt pro druhou ligu. Dalším velkým úkolem bude sehnat trenéra pro B tým, který by měl hrát divizi E.

Další v pořadí nám řekl pár vět na danou situaci stávající prezident klubu Antonín Petlach.

Upřimně řečeno, už jsem myslel, že napíši svůj futsakový nekrolog a půjdu do sportovního důchodu. Za tímto účelem mi má žena koupila populární důchodky ( papuče pro staré důchodce). Jenomže něco jiného chcete a něco jiného se stane. Prvotně jsem skutečně sondoval situaci kolem 2 ligy a bavil se s jedním trenérem , ale nějak to nakonec nedopadlo.. Pak přišla zpráva, že Kloboučky nebudou hrát druhou ligu a jedno sezení u zlatavého moku s naším šuterem Ševou (pozn. Milanem Ševčíkem). Zatímco on asi zapomněl, co jsme si říkali tak, já se ráno probudil a hned jsem kontaktoval Ladě Štrublíka . Čekal jsem všechno, ale to, že na nabídku kývne ne. Pak následovalo několik sérií rozhovorů, kdy jsem zjišťoval věci a mapoval terén. Výsledek byl, že 2 ligu přilásíme a tak jsme to na poslední chvíli udělali. Chci věřit tomu, že na vše už nebudu sám . Chci věřit, že Mira Hanák, Vašek Konečný, Laďa Štrublík, Pepa Lička a má maličkost si rozdělí kompetence a klub začne fungovat. Pokud ne, tak to rozpustíme , ale řekneme si, že jsme se o něco pokusili. Na rozdíl od jiných škarohlídů , kteří dokáží jen kritizovat a urážet. Dámy a pánově, začínáme.

Tak to byl Antonín Petlach. O změnách v klubu vás budeme informovat. Jménem všech, kteří toto zavinili se na vás už teď těšíme při druholigových zápasech. Jsme pevně přesvědčeni, že nás budete podporovat jako v dobách minulých. No a těm, kteří pochybují, jejich víru v náš neúspěch nebereme. My jsme odhodláni všechny přesvědčit, že to myslíme vážně.

https://www.amorlazorvyskov.cz/aktuality/detail/259-opet-druholigovi
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: