ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zahajovací schůze 45. sálovkářské sezóny v Ústeckém kraji

zobrazit foto

26.9.2019, 17:18 | vložil: Petr Koseček

Ve středu 25.9.2019 v salonku Společenského domu Střelnice v Děčíně se sešel Ústecký štáb sálového fotbalu s vedoucími všech sálovkářských týmů v Ústeckém kraji, aby společně oficiálně zahájili již 45. sálovkářskou sezónu v našem regionu.

V úvodu si vzal slovo předseda Ústeckého štábu sálového fotbalu pan Jiří Jedlička, který všechny přítomné přivítal a seznámil je se zprávou ze Shromáždění delegátů České federace sálového fotbalu, jež se uskutečnilo v květnu 2019 v Praze. Dále vedoucím představil plánovaný rozpočet pro nadcházející ročník a další skutečnosti týkající se sezóny 2019/20 v Ústeckém kraji.

Důležitou informací byly změny pravidel - zrušení modré karty; zahrávání standardních situací brankářem na své polovině hřiště; postavení brankáře při zahrávání penalty a volného kopu (bez zdi po 6 faulu); střídání hráčů... Nová aktualizovaná pravidla naleznete na našich stránkách v sekci dokumenty!!! Žádáme, abyste se s nimi podrobně seznámili, aby nedošlo během turnajů ke zbytečným diskuzím vzniklým neznalostí novinek v pravidlech, děkujeme!!!
A na závěr proběhlo losování čísel pro nasazení do rozpisu utkání v jednotlivých soutěží.

Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje: 1.) SC Stap Vilémov, 2.) Hezouni Děčín "A", 3.) Turbo Děčín "A", 4.) Autocentrum Jílové "A", 5.) Bumiko Děčín, 6.) FC Veteráns Želenice, 7.) SF Bělá Děčín a 8.) Futsal Varnsdorf.
Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje: 1.) Futsal Varnsdorf, 2.) Nota Děčín, 3.) Eurosport Teplice, 4.) SK Autocentrum Jílové "B", 5.) SF Bělá Děčín, 6.) SK Autocentrum Jílové "A", 7.) Tenis Proboštov, 8.) Old Stars Ludvíkovice a 9.) SK Dumbo Děčín.
Benešovské stavebniny Veteráns ligu Ústeckého kraje a vlastně i celou sezónu otevře v sobotu 12.10.2019 v Libouchci duel mezi Notou Děčín a Old Stars Ludvíkovice. Autocentrum Jílové Extraligu Ústeckého kraje zahájí v sobotu 19.10.2019 ve Varnsdorfu zápas mezi Turbem Děčín "A" a SF Bělá Děčín.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: