ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Na mistrovství Evropy v roce 1998 ve slovenské Povážské Bystrici a v Púchově Češi na medaili nedosáhli .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Los celostátní ligy v sálovém fotbalu - futsalu

zobrazit foto

8.10.2019, 13:37 | vložil: Petr Koseček

Celostátní liga 2019/2020 / Zakladní část CL


Rozlosování zápasů
1. kolo

09.11.2019 17:00 SH Mohelnice SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička
09.11.2019 18:00 SH Mohelnice Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice
09.11.2019 19:00 SH Mohelnice Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička
09.11.2019 17:00 SH Mohelnice Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín
09.11.2019 18:00 SH Český Krumlov FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha
09.11.2019 19:00 SH Český Krumlov BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Kladno
09.11.2019 16:00 SH Český Krumlov AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha
09.11.2019 17:00 SH Český Krumlov BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha

2. kolo

23.11.2019 18:00 SH Radotin BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová
23.11.2019 17:00 SH Radotin AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová
23.11.2019 18:00 SH Radotin BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín
23.11.2019 19:00 SH Radotin AC Sparta Praha - Futsal Zlín
23.11.2019 18:00 SH Zruč nad Sázavou CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice
23.11.2019 19:00 SH Zruč nad Sázavou FK Adria Kladno - SK SICO SC Jilemnice
23.11.2019 20:00 SH Zruč nad Sázavou CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička
23.11.2019 19:00 SH Zruč nad Sázavou FK Adria Kladno - VPS NOVABRIK Polička

3. kolo

30.11.2019 20:00 SH Radotin CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová
30.11.2019 21:00 SH Radotin FK Adria Kladno - Šakalí hněv Moravská Třebová
30.11.2019 16:00 SH Radotin CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín
30.11.2019 17:00 SH Radotin FK Adria Kladno - Futsal Zlín
30.11.2019 18:00 SH Jilemnice VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha
30.11.2019 18:00 SH Jilemnice SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha
30.11.2019 19:00 SH Jilemnice VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní
30.11.2019 20:00 SH Jilemnice SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní

4. kolo

14.12.2019 18:00 SH Polička SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín
14.12.2019 19:00 SH Polička VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice
14.12.2019 20:00 SH Polička Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová
14.12.2019 18:00 SH Polička VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová
14.12.2019 19:00 SH Radotin FK Adria Kladno - BOMBARĎÁCI Větřní
14.12.2019 20:00 SH Radotin CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní
14.12.2019 17:00 SH Radotin AC Sparta Praha - FK Adria Kladno
14.12.2019 18:00 SH Radotin CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha

5. kolo

05.01.2020 19:00 Euronics Zlin Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha
05.01.2020 19:00 Euronics Zlin Futsal Zlín - AC Sparta Praha
05.01.2020 20:00 Euronics Zlin Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní
05.01.2020 21:00 Euronics Zlin Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní
04.01.2020 15:00 SH Polička SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Kladno
04.01.2020 16:00 SH Polička VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno
04.01.2020 17:00 SH Polička SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha
04.01.2020 16:00 SH Polička VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha

6. kolo

11.01.2020 17:00 SH Mohelnice Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha
11.01.2020 18:00 SH Mohelnice Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha
11.01.2020 18:00 SH Mohelnice Futsal Zlín - FK Adria Kladno
11.01.2020 19:00 SH Mohelnice Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Kladno
11.01.2020 20:00 SH Jilemnice BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička
11.01.2020 16:00 SH Jilemnice BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice
11.01.2020 17:00 SH Jilemnice AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička
11.01.2020 18:00 SH Jilemnice AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice

7. kolo

25.01.2020 16:00 Euronics Zlin SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová
25.01.2020 17:00 Euronics Zlin Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice
25.01.2020 18:00 Euronics Zlin Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička
25.01.2020 18:00 Euronics Zlin VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín
25.01.2020 19:00 SH Radotin BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha
25.01.2020 20:00 SH Radotin AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní
25.01.2020 17:00 SH Radotin CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno
25.01.2020 18:00 SH Radotin FK Adria Kladno - AC Sparta Praha




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: