ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rozhovor s prezidentem UEFS a FIFUSA Valerijem Akchumyanem

zobrazit foto

14.10.2019, 11:28 | vložil: Petr Koseček

1. Jaký byl let?

V. A.: Let nebyl jednoduchý, ale v Číně jsme se setkali s velmi přátelským přijetím.

2. A co ubytování?

V. A.: Hotel je příjemný a pokoje jsou pohodlné. Služba je také velmi dobrá a jídlo je vynikající. Všichni jsou spokojeni s podmínkami.

3. Co si myslíte o sportovním komplexu, kde se budou konat hry?

V. A.: Jedná se o sportovní komplex dobré kvality, moderní a prostorné. Toto místo se vejde 4000 lidí. Perfektně se hodí pro nadcházející zápasy.

4. Jsou nějaké změny v programu her?

Podle prvního plánu organizace Mezinárodní akce by se měly konat všechny zápasy během tří dnů. Toto rozhodnutí bylo rozhodnuto z přání čínských organizátorů Světových her ICAS, aby se seznámili s kulturou Číny, jejích tradic a zvláštnosti. Nicméně jsem trval na tom, že se hry budou konat alespoň během čtyř dnů z důvodu zajištění dobré kvality sportovní části nadcházející akce.
UEFS and FIFUSA President Valeriy Akhumyan arrived to China 🇨🇳 already on Saturday,12 of October 2019,to prepare and check everything for 🏆International amateur ICAS Sport games “One belt - One Road”🥇 Despite of being very busy before the upcoming event he found some time to answer questions:

1. How was the flight?

V.A.: The flight wasn’t easy but in China we were met in a very friendly and warm way.

2. What about the accommodation?

V.A.: The hotel is nice and the rooms are comfortable.The service is very good as well and the food is delicious. Everyone is pleased with the conditions.

3. What do you think about the Sports complex where the games will be held?

V.A.: It is a sports complex of a good quality, modern and spacious. This place can fit 4000 people. It suits perfectly for holding the upcoming games.

4. Are there any changes in the games schedule?

According to the initial plan of the organization of the International event all the games should be held during the three days. This decision was made due to the wish of the Chinese-organizers of the championship to familiarize the participants with the culture of China,its traditions and peculiarities. However, I insisted on the games to be held at least during four days due to the guaranteed good quality of the sport part of the upcoming event.

.

Президент УЕФС и ФИФУСА Валерий Николаевич Ахумян уже в субботу 12 октября 2019 г. прилетел в Китай 🇨🇳 ,чтобы все проверить и подготовить к 🏆Мировым играм ИКАС среди любителей🥇
Но несмотря на занятость, в связи с предстоящим событием, он нашёл немного времени,чтобы ответить на вопросы:
1. Как прошёл перелёт?
В.Н.: Был тяжёлый перелет, но зато нас очень тепло встретили.

2. Все ли хорошо с размещением?

В.Н.: Гостиница очень хорошая, комфортные номера, внимательное отношение работников, вкусное питание. Все очень довольны условиями.

3. Как впечатления от спортивного комплекса,в котором будут проходить игры?

В.Н.: Спорткомплекс высокого уровня, современный и просторный. Он рассчитан на 4000 мест. Отлично подходит для проведения игр.

4. Есть ли какие-то изменения в графике проведения соревнований?

В.Н.: Согласно первоначальному плану организаторов все соревнования были рассчитаны на три дня вместо пяти.
Это решение было связано с тем ,что китайцы, хозяева Мировых игр, решили 50% дней пребывания уделить культурной программе, для ознакомления участников с традициями и интересными особенностями Китая.
Однако я настоял, чтобы количество игровых дней было расширено до четырёх, в интересах качественного проведения спортивной части мероприятия.
Uefs a prezident FIFUSA Valerij dorazili do Číny 🇨🇳 již v sobotu 12 října 2019, aby připravili a zkontrolovali vše pro 🏆 mezinárodní amatérské ICAS Sport hry "Jeden pás - One Road" 🏆 I přes to, že je v sobotu 12 října 2019 Velmi zaneprázdněný před nadcházející událostí si našel čas na odpovědi na otázky:
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: