ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Po 1. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje do čela SF Bělá Děčín

zobrazit foto

20.10.2019, 18:38 | vložil: Petr Koseček

Varnsdorfská sportovní hala hostila v sobotu 19.10.2019 úvodní kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje a nebyla nouze o zajímavé i překvapivé výsledky.

Skvělý vstup do nového ročníku předvedli sálovkáři SF Bělá Děčín, kteří vytěžili devět bodů ze tří utkání, byť jedna výhra byla kontumační, jelikož Bumiko Děčín do Varnsdorfu nepřijelo. Bumiko nutno ocenit za to, že svou neúčast nahlásilo v dostatečném předstihu a rozpis 1. kola se tak mohl v klidu předělat.

Výhodu domácího prostředí využil Futsal Varnsdorf, který měl na programu rovněž tři zápasy, z nichž získal sedm bodů. Plichtu uhrál v napínavém souboji s Veterány ze Želenic.

Šest bodů ze dvou mačů vydoloval SC Stap Vilémov. Zahrál si však pouze jednou s Turbem a vyhrál 2:0, druhá výhra byla kontumační.
FC Veteráns Želenice kromě již zmíněné remízy s Varnsdorfem zvítězily nad Jílováky a byly tak posledním bodujícím týmem tohoto kola.
O Bumiku už byla řeč a další trio týmů Turbo Děčín „A“, Autocentrum Jílové „A“ a Hezouni Děčín „A“ si vstup do sezóny představovalo jinak, než že z Varnsdorfu odjedou po dvou odehraných utkáních s prázdnou.

Mužem kola byl zvolen Jevgenij Demčenko z FC Veteráns Želenice, který byl i společně s Jakubem Šimkem z SF Bělá Děčín nejlepším střelcem tohoto kola. Oba dali shodně 5 gólů.
Následující kolo se odehraje v sobotu 9.11.2019 v Libouchci, začátek je v 8.00 hod.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: