ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SF Bělá Děčín je v čele Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje i po jejím 2. kole

zobrazit foto

10.11.2019, 17:18 | vložil: Petr Koseček

Druhé kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje hostila libouchecká sportovní hala v sobotu 9.11.2019. Opět nebyla nouze o kvalitní sálovku, ale i překvapivé výsledky.
O první body v sezóně usilovalo Turbo Děčín a v tomto turnaji jich vybojovalo hned devět ze tří utkání a vyhouplo se na medailové pozice.
Překvapivým, ale zaslouženým průběžným lídrem je SF Bělá Děčín, která v tomto ročníku ještě nezaváhala a má na svém kontě pět výher. I Futsal Varnsdorf byl v Libouchci stoprocentní a drží druhou příčku.
Bumiko Děčín odehrálo v sobotu tři utkání, z nichž ve dvou zvítězilo a jednou na svého soupeře nestačilo. Tři body ze dvou utkání získaly FC Veteráns Želenice a drží si stále čtvrté místo.
Bez bodu tentokrát zůstala tři mužstva. SC Stap Vilémov měl na programu jen dva mače a klesl na šestou příčku. Velkým překvapením je, že bez bodu stále zůstává Autocentrum Jílové „A“, které má v každém ročníku spíše medailové ambice. I Hezounům Děčín „A“ nezačali tento ročník podle svých představ a společně s Jílovskými uzavírají extraligový peloton.
Mužem tohoto kola byl zvolen David Vepřovský z SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Michal Culek se stal se šesti góly nejlepším střelcem kola.
Následující kolo se odehraje v sobotu 30.11.2019 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: