Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Ivo Uhlár .....více v sekci Aktuality

FK Slovan Moravská Třebová získal na úvod tři body

11.11.2019, 15:45 | vložil: Petr Koseček

Pátou ligovou sezónu načali šakalové turnajem v Mohelnici. Domácí mužstvo nastoupilo k úvodnímu turnaji v pozměněné a značně omlazené sestavě s vysokým nasazením a střeleckým apetitem. Nezlomilo je ani brzké vyloučení Novotného. Hosty převyšovali především v rychlosti, snažili se kombinační hrou překonat unavenější jilemnické, a to se jim po celý poločas dařilo, když si vypracovali rozhodující náskok. Ve druhé části ze svého nasazení částečně polevili, šetřili síly na další zápas s jedním z favoritů, hra se vyrovnala, šancí a zajímavých situací ubylo, v závěru došlo pouze ke korekci ve skóre Pavlem Krausem.

FK Slovan Moravská Třebová – SK SICO SC Jilemnice 4:2 (4:1), branky: Sečkář 2, Matocha M., Matocha R.

Zlín od začátku utkání zatlačil šakaly na jejich obrannou polovinu a měl více na šancí na skórování. Paradoxně to ale byli domácí, kteří šli střelecky disponovaným Sečkářem do vedení. Hosté však svou snahu o vstřelení branky úspěšně korunovali ještě do poločasu a dokázali otočit výsledek. Zlomovou se ukázala hlavně branka na 1:3 pouhé tři sekundy před koncem prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme sledovali enormní snahu domácích o vyrovnání. Marek Matocha sice dokázal snížit na rozdíl jediné branky, na více už ale domácím síly nezbyly.

FK Slovan Moravská Třebová – Futsal Zlín 2:5 (1:3), branky: Sečkář, Matocha M.

Moravská Třebová: Vykydal – Matocha M. (C), Sečkář, Langer, Novotný, Pazdera, Závitkovský, Matocha R.