ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - Sáloví fotbalisté Zlína útočí na medaile. Sezonu zahájili výhrami

zobrazit foto

15.11.2019, 15:29 | vložil: Petr Koseček

ZLÍN: Dvěma výhrami v Mohelnici na Poličkou a Moravskou Třebovou (vždy 5:2) rozehráli nový ročník Celostátní ligy v sálovém fotbale futsalisté Zlína

„Parádní úvod. Oba duely byly podobné. Potkali jsme kvalitní soupeře, ale my odehráli kvalitní zápasy. Byli jsme v docela silné sestavě a ve srovnání s koncem minulé sezony se nám dařilo využívat brankové příležitost,“ označil za klíčové Zdeněk Julina, hrající trenér Futsal Zlín, šampion z roku 2016.


Do nového ročníku vstoupil jeho výběr s minimem změn.

„Jen v play-off těžce zraněného Ondru Soukeníka v této sezoně nahradí mladý brankář Eduard Jakubčík, jenž dříve chytal za Amor Vyškov, záda mu bude krát Jiří Kiza. A věřím, že do pole budeme moci více využít i Honzu Silného,“ poznamenal se šibalským úsměvem kouč.

Zlín tradičně patří ke špičce českého futsalu, a i proto by rád napravil poslední neúčast mezi kvartetem nejlepších.„Našim cílem je postup do poslední fáze ligy a zisk medaile. První tým tvoří deset dvanáct kvalitních hráčů a v případě absencí máme i letos opět k dispozici nadějné mladíky z rezervního týmu, který rozehraje svou krajskou ligu již v sobotu v Otrokovicích,“ upřesnil.
Za největšího favorita nejvyšší soutěže považuje dlouhodobě pražský Chemcomex, se kterým Zlíňané vždy hrají vyrovnané partie.

„Pokud se chceme opět dostat do prestižních evropských pohárů, musíme zaútočit na mety nejvyšší. V letním pohárovém putování jsme v mikrofutsalu bohužel vypadli již ve čtvrtfinále se Slováky, kteří nám oplatili poslední semifinálovou porážku. Ale obhájili jsme vítězství v Beach Game 2019 v mikro-fotbalu na pláži,“ pochlubil se Zdeněk Julina.

Sestava Zlína: Jakubčík – Haloda, Kostka, Kamenčák, Julina, Hřebačka, Holík, Zapletal, Silný.Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/salovi-fotbaliste-zlina-utoci-na-medaile-sezonu-zahajili-vyhrami-20191115.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: