ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Kanonýr Konečník má další grál. Hošanům vystřílel titul v krajské lize .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 1.kola Zlínské krajské ligy - sobota 16.11.2019

zobrazit foto

16.11.2019, 15:04 | vložil: Vladimír Vitásek

Výsledky, zápisy o utkání, tabulky najde na odkazu:

http://www.futsal-salovyfotbal.com/index.php?str_id=2503&id_pod=8&id_pod2=2&id_pod3=6

16.11.2019 8.00 SH Otrokovice-Štěrkoviště FUTSAL Zlín "B" - INTER Otrokovice 2:2
16.11.2019 8.35 SH Otrokovice-Štěrkoviště HOŠANI Skaštice - SPEED Otrokovice 3:2
16.11.2019 9.10 SH Otrokovice-Štěrkoviště BAD BOYS - INTER Otrokovice 3:0
16.11.2019 9.45 SH Otrokovice-Štěrkoviště SPEED Otrokovice - FUTSAL Zlín "B" 3:1
16.11.2019 10.20 SH Otrokovice-Štěrkoviště BAD BOYS - FUTSAL Kroměříž 0:7
16.11.2019 10.55 SH Otrokovice-Štěrkoviště OLDSTARS - HOŠANI Skaštice 2:4
16.11.2019 11.30 SH Otrokovice-Štěrkoviště ASC Bohuslavice - YOUNG BOYS 0:3
16.11.2019 12.05 SH Otrokovice-Štěrkoviště FUTSAL Kroměříž - BURE Hulín 3:2
16.11.2019 12.40 SH Otrokovice-Štěrkoviště YOUNG BOYS Baťov - OLDSTARS 0:7
16.11.2019 13.15 SH Otrokovice-Štěrkoviště BURE Hulín - ASC Bohuslavice 6:2

Tabulka pořadí

poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body
1. FUTSAL Kroměříž 2 2 0 0 10:2 6
2. HOŠANI Skaštice 2 2 0 0 7:4 6
3. OLDSTARS 2 1 0 1 9:4 3
4. BURE Hulín 2 1 0 1 8:5 3
5. SPEED Otrokovice 2 1 0 1 5:4 3
6. BAD BOYS 2 1 0 1 3:7 3
7. YOUNG BOYS Baťov 2 1 0 1 3:7 3
8. FUTSAL Zlín "B" 2 0 1 1 3:5 1
9. INTER Otrokovice 2 0 1 1 2:5 1
10. ASC Bohuslavice 2 0 0 2 2:9 0

Tabulka střelců

poř. jméno družstvo branky
1 Berky Lukáš OLDSTARS 5
2 Dutkevič Adam BURE Hulín 3
2 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 3
2 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 3
3 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
3 Kalina David FUTSAL Kroměříž 2
3 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 2
3 Slaměník Ondřej OLDSTARS 2
3 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
3 Sychra Martin INTER Otrokovice 2
3 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 2
3 Zapletal Jakub (A) FUTSAL Zlín "B" 2
4 Bartek Martin BAD BOYS 1
4 Barták Jan BURE Hulín 1
4 Bubla Lukáš OLDSTARS 1
4 Bubla Petr OLDSTARS 1
4 Dosoudil Martin BURE Hulín 1
4 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 1
4 Jurášek Martin BURE Hulín 1
4 Kadlec Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
4 Kadlík Robert BAD BOYS 1
4 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 1
4 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 1
4 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 1
4 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 1
4 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 1
4 Němec Petr BURE Hulín 1
4 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 1
4 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
4 Skřivan Adam SPEED Otrokovice 1
4 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 1
4 Vašulka Radim YOUNG BOYS Baťov 1
4 Votava Petr ASC Bohuslavice 1
4 Zavadil Michal BURE Hulín 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: