ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V polovině základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje jde do čela SF Bělá Děčín

zobrazit foto

25.11.2019, 15:22 | vložil: Petr Koseček

Třetí kolo odehráli ti dříve narození sálovkáři v sobotu 23.11.2019 ve Varnsdorfu. Tento turnaj Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje vystřelil do jejího čela SF Bělá Děčín, která ve varnsdorfské sportovní hale třikrát zvítězila včetně přímého souboje o první místo s „Áčkem“ Jílového.
Téměř dokonale využil domácího prostředí Futsal Varnsdorf, jenž ze tří utkání vybojoval sedm bodů a pomohl si tak z nelichotivé předposlední pozice na páté místo.
SK Autocentrum Jílové „A“ kromě již zmíněné prohry s Bělou dvakrát vyhrálo a je druhé jen o skóre za svým sobotním přemožitelem. SK Autocentrum Jílové „B“ mělo na programu pouze dva mače, v nichž jednou vyhrálo a jednou remizovalo s domácím Varnsdorfem a je na třetím místě.
Dvě utkání odehrál i Tenis Proboštov a měl v nich padesátiprocentní úspěšnost a nadále drží pozici těsně pod stupni vítězů.
Z prvního vítězství po zápase s Notou se mohlo radovat SK Dumbo Děčín a bodově se na svého soupeře dotáhlo. V dalších dvou utkáních už tak úspěšné nebylo. Stejně jako Dumbu se dařilo i týmu Old Stars Ludvíkovice, což stačilo k udržení šesté příčky.
Bez bodu v tomto kole tentokrát zůstala dvě mužstva Eurosport Teplice a Nota Děčín a obě mužstva se propadla tabulkou na sedmé resp. osmé místo.
Mužem třetího kola byl zvolen Aleš Čermák z SK Autocentrum Jílové „A“ a nejlepším střelcem tohoto turnaje se stal Michal Culek z SF Bělá Děčín za 7 gólů.
Následující kolo se odehraje v NEDĚLI 8.12.2019 od 9.00 hod. opět ve Varnsdorfu.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: