ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká reprezentace na ME v roce 2018 ve španělském Lloret de Mar nestačila ve finále na tým z Belgie .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

26.ročník poháru Českobudějovického svazu sálového fotbalu

zobrazit foto

27.11.2019, 14:50 | vložil: Petr Koseček

Účastníci:

SK Devianti (extraliga)

PCO Rudolfov (extraliga)

SC Adamov „A“ (extraliga)

SK Suchá Voda (extraliga)

FC Bizoni (extraliga)

SK Netáhla (extraliga)

FC Leges (1. okresní liga)

Profi FP (1. okresní liga)

Sokol Žabovřesky (2. okresní liga)

1. Zkrácená hrací doba 2×15 minut vyřazovacím způsobem dle pravidel SF (v případě nerozhodného výsledku rozhodnou o vítězi kopy ze značky pokutového kopu /3/, pokud se nerozhodne, tak dále po jednom na každé straně), v utkání o 3. místo se v případě domluvy obou týmů mohou zahrávat pouze kopy ze značky pokutového kopu /3/, pokud se nerozhodne, tak dále po jednom na každé straně

2. Vítěz získá putovní pohár a právo účasti na celostátním finále pořádaného ČFSF dne 8.2.2020 – předběžný termín (předpokladem je potvrzení účasti do 31.12.2019) – místo konání bude oznámeno dodatečně (startovné 3000Kč si mužstva hradí z vlastních finančních prostředků s možností žádosti o částečné pokrytí ČBSSF na reprezentování kraje)

3. V případě zájmu o pořadatelství celostátního finále je nutno obratem kontaktovat předsedu STK L. Štěpánka, který podá bližší informace pro podmínky podání přihlášky – mob. 605 215 178

Rozlosování:

Neděle 8.12.2019, Na Sádkách

8:00 předkolo: Profi FP – Žabovřesky /1/

8:40 ČF: Netáhla – Devianti /2/

9:20 ČF: Leges – vítěz 1 /3/

10:00 ČF: Suchá Voda – Adamov /4/

10:40 ČF: PCO – Bizoni /5/

11:20 SF: vítěz 2 – vítěz 3 /6/

12:00 SF: vítěz 4 – vítěz 5 /7/

12:40 o 3. místo poražený 6 – poražený 7

13:20 finále vítěz 6 – vítěz 7




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: