ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Děčínský deník - Varnsdorfští zanechali stopu v reprezentaci

zobrazit foto

27.11.2019, 14:56 | vložil: Petr Koseček

Hned pět zástupců týmu sálové kopané Futsal Varnsdorf ve složení Marcel Mikolášek, Luboš Relich, Tomáš Skotnica, Petr Lisý a Petr Pomíchal, se představilo na ME hráčů nad 50 let.


„Vzniklo to vlastně po mém doporučení trenérovi Jardovi Suchánkovi, kterému se omluvilo spoustu hráčů,“ řekl vedoucí klubu Futsal Varnsdorf Marcel Mikolášek.


Samotné mistrovství se uskutečnilo v letovisku LLoret de Mar. Tentokrát se ho zúčastnilo devět mužstev tři z Česka, tři z Ruska a po jednom z Ukrajiny a Běloruska a taky domácího Španělska. Mužstva byla nalosována do tří skupin. „Do té jsme dostali několikanásobného vítěze evropského šampionátu a to Armádu Ural z Ruska. Dále tam byl tým z Ukrajiny, konkrétně Zaporozhie,“ prozradil.

Podceňovaný výběr z Ústeckého kraje se nejprve utkal s Ukrajinci, které jasně porazil 7:1. „Našemu výkonu aplaudovala celá hala. Ve druhém zápase jsme podlehli 0:5 borcům z Ruska. Výsledek ale neodpovídal naší hře. Po skvělém prvním poločase, jsme udělali na začátku toho druhého dvě hrubé chyby a bylo po zápase. I tento výsledek nám stačil k postupu do semifinále,“ podotkl Mikolášek.

V něm tým Ústeckého kraje narazil na Veterány Praha. „Výborný začátek nám přinesl brzké vedení 1:0, které jsme drželi ještě dvě minuty před koncem zápasu. Bohužel do hry vstoupili rozhodčí. Nejprve nám neuznali regulérní gól, z následující akce si vymysleli trestný kop. Z toho bohužel soupeř vyrovnal, šlo se tak do pokutových kopů. V nich jsme selhali. Bylo z toho nakonec páté místo, i když k bronzovým medailím bylo blízko. Tímto bych chtěl poděkovat všem futsalistům z našeho výběru za vzornou reprezentaci našeho kraje,“ dodal Marcel Mikolášek.Autor: Jaroslav Zeman

Zdroj: https://decinsky.denik.cz/ostatni_region/varnsdorfsti-zanechali-stopu-v-reprezentaci-20191124.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: