ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Web Moravské Třebové - Šakalové porazili silné Kladno

zobrazit foto

2.12.2019, 15:55 | vložil: Petr Koseček

Chemcomex Praha – FK Slovan Moravská Třebová 5:3 (4:1), branky: Matocha 2, Minx.
Druhý pražský turnaj v řadě za sebou tentokráte nebyl ovlivněn žádnou „vyšší mocí“ a rozdali jsme si to se soupeři férově na hřišti. Souboj úřadující mistrem rozhodl první poločas a naše laciné chyby v defenzívě. Branka v poslední minutě poločasu na náladě také nikomu nepřidá. Druhý poločas se náš stroj dostal do větších obrátek, ale na víc, než na snížení výsledku to nestačilo.

FK Adria Kladno – FK Slovan Moravská Třebová 1:2 (0:0), branky: Matocha, Holub.
Nebýt naší střelecké nemohoucnosti, mohl souboj proti čtvrtému nejlepšímu týmu loňské sezóny dopadnout daleko větším rozdílem. Po bezbrankovém poločase jsme se sice dostali do vedení, soupeř s odpovědí nečekal ani ne minutu. Rozhodující branka padla devadesát vteřin před koncem utkání. Vše rozjela konstruktivní rozehrávka gólmana Vykydala přes celé hřiště na Fialku, který svou přihrávku adresoval před bránu Holubovi, který nabídkou nepohrdl a nekompromisně proměnil. Soupeř už na změnu stavu nestačil zareagovat a šakalové ukončili pražskou část sezóny vítězně. Další turnaj nás čeká 14. prosince na domácí půdě v Mohelnici.


Moravská Třebová: Vykydal, Matocha M. (C), Matocha R., Holub, Fialka, Pazdera, Brázdil, Langer, Minx. Vedoucí: Jan Trefil.

Zdroj: http://www.sakalihnev.cz/skalp-silneho-kladna-se-pocita/
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: