ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Tradiční turnaje mládeže a žen „O pohár okresního předsedy ČBSSF“

zobrazit foto

4.12.2019, 09:56 | vložil: Petr Koseček

Stejně jako v předchozích ročnících se kromě dlouhodobých lig uskuteční i jednorázové turnaje. V sobotu 7.12. je vypsán turnaj pro kategorii dorostu (Čt. Dvory, Slavia ČB, SKP ČB, Mladé, Zliv, Jankov, K. Újezd), následně další neděli se opět v hrdějovické hale představí kategorie st. žáků (Vimperk, SKP ČB, Čt. Dvory, Č. Krumlov, Borovany, Hluboká, Rudolfov, Jankov).

V sobotu 11.1. se uskuteční v soběslavské hale turnaj žen, tradičními účastníky jsou Mokré, Borovany, S. Ústí, Protivín, Hradiště a tým Třeboně. Dívky J. Hradce se bohužel nepředstaví, neboť tato kategorie přerušila pro nedostatek hráček svou činnost.

Jedním z důvodů začlenění spolku pod Českou federaci sálového fotbalu na zkušební neurčité období, je příslib předsedy Milana Semmlera týkající se uspořádání republikového finálového turnaje, kam by měl v případě zájmu postoupit vítěz v kategorii st. žáků. Věřme, že bude tento slib dodržen a mládežnické finále se uskuteční.

Lze si jen přát, aby hráči a oddíly hrající soutěže nespočet let nadále okysličovali své týmy „mladou krví“ a předávali jim zkušenosti.

Přijďte i Vy podpořit mládež a ženy svými hlasivkami, odměnou budou určitě kvalitní výkony všech zúčastněných aktérů, kteří snad v budoucnosti přenesou své umění do budějovických soutěží v kategorii mužů, pohárová prvenství obhajují dorostenci SK Mladé a ženy Třeboně, obhájce v kategorii st. žáků Loko ČB se do turnaje tentokrát nepřihlásil.

Zdroj: http://cbssf.cz/tradicni-turnaje-mladeze-a-zen-o-pohar-okresniho-predsedy-cbssf-2/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: