Na webu Zlína se vracejí k sobotnímu turnaji v Radotíně

CHEMCOMEX:
Krajč,Klimt,Havrda,Rada,Grznárik,Fichtner,Doležal,Šafář,Bužík,Zapletal,Sochůrek
Zlín:
Kiza,Haloda,Kostka,Kamenčák,Kahaja,Křepelka,Julina,Hřebačka,Zapletal
Souboj o čelo tabulky lépe začali domácí, když se ujali v 9.minutě vedení a své vedení pojistili ve 12.minutě, hosté snížili v 19.minutě, ale domácí v následující minutě přidali další branku. Na začátku druhého poločasu domácí přidali čtvrtou branku, hosté se snažili o zkorigování výsledku, ale bohužel domácí přidali další gól. Hosté se nevzdávali a své snažení korunovali v 35.minutě svoji druhou brankou. Domácí si už výsledek do konce utkání pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.

FK ADRIA Kladno:
Kučera,Kucharik,Kaválek,Houha,Caizl,Abrahám,Hochman,Šahini
ZLÍN:
Utkání dvou rozdílných poločasů, kdo neviděl nemůže věřit. V prvním poločase se dařilo domácím a po prvním poločase vedli 4:0. Hosté o poločasové přestávce po velmi důrazné domluvě, začali druhý poločas úplně jak vyměnění do poloviny druhého poločasu vstřelili dvě branky a od té chvíle byli lepším mužstvem. Ve 35. a 36. minutě přidali další branky a tím utkání vyrovnali, o svém vítězství rozhodli pár vteřin před koncem utkání. Tím dokonali obrat v utkání.

Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)