ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Po 4. kole Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje se do čela vrátilo SK Jílové A

zobrazit foto

9.12.2019, 15:39 | vložil: Petr Koseček

V druhou adventní neděli měli ti dříve narození sálovkáři rande ve varnsdorfské sportovní hale, aby zde odehráli čtvrté kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje. Za událost tohoto kola považujeme nástup a odehrání dvou utkání za SK Dumbo Děčín Jardy Suchánka, který v létě oslavil krásnou sedmdesátku!!!
Jediným stoprocentním týmem v tomto turnaji bylo SK Autocentrum Jílové „A“, které se díky devíti získaným bodům vrátilo na vedoucí pozici a má před svými pronásledovateli čtyřbodový náskok.
SK Autocentrum Jílové „B“ rovněž neprohrálo, ale ke dvěma výhrám přidalo remízu s Eurosportem a poskočilo z bronzového na stříbrný stupínek.
SF Bělá Děčín získala čtyři body ze tří odehraných utkání, což nestačilo k udržení vedoucí pozice, ale k poklesu na třetí místo.
Se stejnou bilancí jako Bělá odjížděli z Varnsdorfu i oba teplické týmy Tenis Proboštov a Eurosport Teplice. Tenis udržel čtvrtou příčku, Eurosport se usadil na páté pozici.
Další dvě mužstva měla na programu dva zápasy, ze kterých vyšla s padesáti procentní úspěšností. Jednalo se o Futsal Varnsdorf a Old Stars Ludvíkovice. Oba týmy si v tabulce pohoršily o jednou místo na šestou resp. sedmou pozici.
Poslední duo mančaftů tentokrát nebodovalo. Nota Děčín ve třech a SK Dumbo Děčín ve dvou mačích a uzavírají veteránský peloton.
Mužem kola byl zvolen Miroslav Kočí z Tenisu Proboštov a nejlepším střelcem se stal Michal Culek z SF Bělá Děčín za sedm vstřelených branek.
Následující kolo se odehraje již v novém roce a to v sobotu 18.1.2020 od 8.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: