ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Odpískáno! Podzimní část fotbalové sezóny byla ukončena .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov

zobrazit foto

9.12.2019, 15:41 | vložil: Petr Koseček

Dokonalé obraty po přestávce předvedl tým PCO Rudolfov a zopakoval tak předloňský triumf i přesto, že řada klíčových hráčů absentovala a dala přednost tradičnímu dvoudennímu turnaji v Kaplici. Loňský obhájce sice ve finále v poločase těsně vedl, ale střelecky disponovaný Marek Kalousek měl výrazný brankový podíl na konečné vysoké výhře.
Vítěz okresního poháru si zároveň vybojoval právo účasti na únorovém republikovém finále pořádaného Českou federací sálového fotbalu .

Výsledky:
Předkolo:
Profi FP – Žavovřesky 3:2 (2:0)
B: Čáp, Svoboda, Kopecký – Lošek 2
F: 4:3
R: Pánek, Harvalík
P: 3:0, 3:2
Čtvrtfinále:
Netáhla – Devianti 1:3 (1:2)
B: Matušek – Sobolík, Janeček, Dědina
F: 3:2
R: Pánek, Zloch
P: 0:2, 1:2, 1:3
Leges – Profi FP 3:6 (2:3)
B: Kadlec 2, Winkler – Matoušek 2, Svoboda, Nedvěd, Kopecký, Průcha
F: 6:5, ŽK: 0:1 (Matoušek)
R: Harvalík, Zloch
P: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6
Suchá Voda – Adamov 2:2 (1:1), pen. 3:2
B: Ayeb, M. Djurov – Nevosad, Sládek
F: 5:1
R: Harvalík, Pánek
P: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2
PCO – Bizoni 6:5 (4:1)
B: Jasanský 2, Kalousek, Pecka, Jáša, Jasenský – V. Kadlec 3, Růžička 2
F: 1:5, ŽK: 0:1 (F. Mertl)
R: Zloch, Pánek
P: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:5
Semifinále:
Devianti – Profi FP 6:3 (4:3)
B: Valta, Dědina 2, Bohůnek, Sedlic – Stropek, Jeřábek, Průcha
F: 1:4, ŽK: 1:1 (Snížek – Jeřábek)
R: Zloch, Harvalík
P: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 6:3
Suchá Voda - PCO 1:5 (1:0)
B: Štěpánek – Kalousek 3, Jáša, Pecka
F: 6:
R: Harvalík, Pánek
P: 1:0, 1:5
o 3. místo:
Profi FP – Suchá Voda 3:6 (0:0)
B: Průcha 2, Winkler – Ďurica, Ayeb, Rossmann 2
F: 2:0
R: Zloch, Pánek
P: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6, 3:6
Finále:
Devianti – PCO 1:6 (1:0)
B: Sedlic – Kalousek 4, Jasanský, Jáša
F: 1:1
R: Harvalík, Zloch
P: 1:0, 1:6


Zdroj: http://cbssf.cz/




Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: