ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Teletext České televize informuje o play off Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Vítězem turnaje „O pohár okresního předsedy“ v kategorii dorostu je SK Čtyři Dvory

zobrazit foto

11.12.2019, 17:15 | vložil: Petr Koseček




V sobotu 7.12.2019 se uskutečnil v hale v Hrdějovicích 5. ročník turnaje dorostenců, ve kterém letos zaslouženě zvítězil tým SK Čtyři Dvory a dal tak zapomenout na loňské vystoupení, kdy pro změnu uzavíral konečnou tabulku. Druhé místo obsadila budějovická Slavia, třetí pak skončil loňský senzační obhájce prvenství z Mladého, který opět předváděl sympatické výkony technicky dobře vybavených hráčů. Nejlepším střelcem turnaje se stal čtyřdvorský Tomáš Dubský, nejlepším hráčem byl zvolen Tomáš Lerch (Mladé).



ROZLOSOVÁNÍ

5. ročníku turnaje dorostu „O pohár okresního předsedy“

Účastníci turnaje:

1. SKP České Budějovice

2. SK Jankov

3. SK Slavia České Budějovice

4. SK Čtyři Dvory

5. SK Zliv

6. SK Mladé

7. Sokol Kamenný Újezd

Výsledky:

8,00 – 8,13 3-1 Slavia ČB – SKP ČB 0:2

11´ – 0:1 – Čouza, 13´ – 0:2 – Pešek

CH: 0:1, R: Zabilka

8,16 – 8,29 4-2 Čt. Dvory – Jankov 6:1

1´ – 1:0 – Řepa, 7´ – 2:0 – Dubský, 9´ – Mařík – 3:0, 10´ – Stráda – 3:1, 11´ – Šíma – 4:1, 11´ – Šíma – 5:1, 12´ – Dubský – 6:1

CH: 0:0, R: Zloch

8,32 – 8,45 6-5 Mladé – Zliv 1:0

2´ – 1:0 – Pešek

CH: 1:1, R: Granec

8,48 – 9,01 7-2 K. Újezd – Jankov 1:2

9´ – 0:1 – Stráda, 10´ – D. Šindelář – 0:2, 13´ – Prokeš – 1:2

CH: 1:1, R: Granec

9,04 – 9,17 1-4 SKP ČB – Čt. Dvory 1:1

1´ – 1:0 – Dudáček, 5´ – 1:1 – Pavlík

CH: 3:2, R: Zloch

9,20 – 9,33 5-7 Zliv – K. Újezd 4:0

11´ – 1:0 – 15, 7´ – 2:0 – 11, 9´ – 3:0 – 11, 11´ – 4:0 – 15

CH: 2:2, ŽK: 1:0 (12´ – 8), R: Zabilka

9,36 – 9,49 3-6 Slavia ČB – Mladé 2:1

9´ – 1:0 – Bláha, 10´ – 1:1 – Pešek, 13´ – 2:1 – Frantík

CH: 1:1, R: Granec

9,52 – 10,05 5-2 Zliv – Jankov 4:1

3´ – 1:0 – Fürst, 6´ – 2:0 – Fürst, 8´ – 2:1 – D. Šindelář, 9´ – 3:1 – Dolejší, 9´ – 4:1 – Fürst

CH: 1:0, R: Zloch

10,08 – 10,21 7-4 K. Újezd – Čt. Dvory 0:6

5´ – 0:1 – Šíma, 6´ – 0:2 – Řepa, 8´ – 0:3 – Mařík, 9´ – 0:4 – Pavlík, 11´ – 0:5 – Dubský, 13´ – 0:6 – Komberec

CH: 0:3, R: Zloch

10,24 – 10,37 1-6 SKP ČB – Mladé 2:4

1´ – 0:1 – Lerch, 4´ – 1:1 – Krátký, 5´ – 1:2 – Lerch, 7´ – 2:2 – Krátký, 7´ – 2:3 – Hanetšlégr, 8´ – 2:4 – Pešek

CH: 2:2, R: Zabilka

10,40 – 10,53 4-5 Čt. Dvory – Zliv 3:1

5´ – 0:1 – Hosnedl, 7´ – 1:1 – Řepa, 11´ – Pavlík – 2:1, 13´ – 11 – Dubský

CH: 1:1, R: Granec

10,56 – 11,09 2-3 Jankov – Slavia ČB 0:2

1´ – 0:1 – Lhoták, 9´ – 0:2 – Lhoták

CH: 1:0, R: Zloch

11,12 – 11,25 6-7 Mladé – K. Újezd 1:0

4´ – 1:0 – Masák

CH: 5:3, R: Zabilka

11,28 – 11,41 5-1 Zliv – SKP ČB 1:4

3´ – 1:0 – Fürst, 4´ – 1:1 – Štěch, 4´ – 1:2 – Štěch, 11´ – 1:3 – Štěch, 12´ – 1:4 – Krátký

CH: 2:4, R: Granec

11,44 – 11,57 2-6 Jankov – Mladé 1:2

2´ – 0:1 – Pešek, 12´ – 1:1 – Jirkovský, 13´ – 1:2 – Lerch

CH: 2:2, R: Granec

12,00 – 12,13 1-7 SKP ČB – K. Újezd 4:0

3´ – 1:0 – Cempírek, 6´ – 2:0 – Volák, 8´ – 3:0 – Trnka, 12´ – 4:0 – Trnka

CH: 4:1, R: Zloch

12,16 – 12,29 4-3 Čt. Dvory – Slavia ČB 2:1

1´ – 1:0 – Šíma, 12´ – 1:1 – Bláha, 13´ – 2:1 – Dubský

CH: 0:0, R: Zloch

12,32 – 12,45 2-1 Jankov – SKP ČB 2:1

3´ – 1:0 – D. Šindelář, 4´ – 2:0 – Jirkovský, 11´ – 2:1 – Krátký

CH: 2:0, R: Granec

12,48 – 13,01 3-5 Slavia ČB – Zliv 4:0

3´ – 1:0 – Neubauer, 3´ – 2:0 – Bláha, 4´ – 3:0 – Frantík, 7´ – 4:0 – Hronek

CH: 1:3, R: Granec

13,01 – 13,14 6-4 Mladé – Čt. Dvory 1:3

7´ – 0:1 – Komberec, 9´ – 1:1 – Lerch, 10´ – 1:2 – Pavlík, 13´ – 1:3 – Mařík

CH: 0:0, R: Zloch

13,17 – 13,31 7-3 K. Újezd – Slavia ČB 1:3

6´ – 0:1 – Rehanzl, 10´ – 0:2 – Neubauer, 10´ – 0:3 – Neubauer, 12´ – 1:3 – H. Švec

CH: 0:0, R: Zloch

13,40 – vyhlášení výsledků

nejlepší hráč: Tomáš Lerch (Mladé)

střelec: Tomáš Dubský (Čt. Dvory) – 5 branek



Fotogalerii naleznete: https://cbssf.rajce.idnes.cz/Turnaj_dorostu_O_pohar_okresniho_predsedy_-_7.12.2019/

Zdroj: http://cbssf.cz/vitezem-turnaje-o-pohar-okresniho-predsedy-v-kategorii-dorostu-je-sk-ctyri-dvory/




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: