Termínová listina sálovkářských soutěží v Ústeckém kraji pro sezónu 2020/21 .....více v sekci Aktuality

Moravská Třebová v duelu se Zlínem málem prohospodařila šestibrankový náskok

15.12.2019, 13:58 | vložil: Petr Koseček

Futsal Zlín – FK Slovan Moravská Třebová 5:6 (0:5), branky: Langer 2, Vogl, Lasovský, Matocha, Fialka.
Divoké utkání dvou diametrálně odlišných příběhů. V tom prvním se šakalům podařilo úplně všechno, na co sáhli, což vyústilo ve vedení 6:0. V tom druhém se totéž podařilo Zlínu a nebýt fantastického reflexivního zákroku Vykydala v poslední minutě, utkání by skončilo remízou. Zlín podruhé v řadě prokázal, že dokáže bojovat o výsledek za jakéhokoliv stavu (v utkání s Kladnem otočil z 0:4 na 5:4) a nikdy nic nevzdává. Jedná se o první výhru nad Zlínem v historii klubu.

VPS Novabrik Polička – FK Slovan Moravská Třebová 5:2 (1:1), branky: Matocha, Fialka.
Před turnajem v Mohelnici jsme si dali za cíl získat šest bodů. Vše nám hrálo do karet až do našeho vedení 2:1 ve druhém poločase. Od té doby nás ale Polička vyučila z produktivity a plný počet bodů ze svého domácího turnaje v "naší" hale bere ona.

Moravská Třebová: Vykydal, Matocha M. (C), Matocha R., Holub, Fialka, Brázdil, Langer, Minx, Lasovský, Vogel. Vedoucí: Jan Trefil

Zdroj: facebook Moravské Třebové