ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SF Bělá Děčín poprvé zaváhala, přesto stále na Ústecku vede extraligu

zobrazit foto

16.12.2019, 15:08 | vložil: Petr Koseček

V neděli 15.12.2019 se v libouchecké hale odehrálo čtvrté kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje. Kaňkou tohoto turnaje byla neúčast týmu Hezouni Děčín „A“. Za událost kola se dá považovat první ztráta bodů lídra SF Bělá Děčín, kterého o ně „obralo“ Bumiko Děčín.
Futsal Varnsdorf byl jediným stoprocentním týmem tohoto turnaje. Mimo kontumační výhry nad Hezouny si na hřišti poradil s Jílovým a Želenicemi, pojistil si druhou příčku a přiblížil se SF Bělá Děčín již jen na dva body. Ta získala rovněž kontumační výhru nad Hezouny a mimo již zmíněné porážky od Bumika, si poradili s Turbem.
Bumiko Děčín mělo na programu dva duely, ze kterých vydolovalo čtyři body, což znamenalo další posun tabulkou na páté místo. Za odskočivšími Bělou s Varnsdorfem je na třetím až šestém místě velká tlačenice. Mužstva na těchto místech jsou v rozmezí pouhých čtyř bodů.
Další dva týmy měly ve dvou utkáních padesátiprocentní úspěšnost. Zatímco FC Veteráns Želenice ziskem tří bodů udržely čtvrtou pozici, Turbo Děčín „A“ kleslo na příčku šestou.
Posledním bodujícím mužstvem tohoto kola byl SC Stap Vilémov, jenž ze dvou zápasů vybojoval jeden bod. Přesto to stačilo na udržení třetího místa.
Autocentrum Jílové „A“ zažívá nejhorší sezónu desetiletí. Opět své dvě utkání prohrál i když pouze těsně. A o Hezounech již bylo psáno v začátku tohoto článku.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Hadar z SC Stap Vilémov a nejlepším střelcem tohoto kola byl šestigólový Jevgenij Demčenko z FC Veteráns Želenice.
Následující kolo se odehraje v sobotu 11.1.2020 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: