Teletext České televize informuje o play off Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

Na webu Zlína přináší hodnocení turnaje v Mohelnici

17.12.2019, 15:42 | vložil: Petr Koseček

Tomeš, Vašek, Šnorbert, Srkal, Hampl, Machát, Smolík, Kraus

FUTSAL Zlín:
Jakubčík, Haloda, Kostka, Světlík, Kamenčák, Kahaja, Křepelka,
Hřebačka, Kovář

Zlínští vstoupili do utkání s vysokým nasazením, chutí a brzy si vytvořili klidný tříbrankový náskok. Domácí si po třetí obdržené brance vzali oddechový čas a po důrazné domluvě kapitána
Krause zvýšili aktivitu, což se projevilo ve změně skore a dokázali snížit na jednobrankový rozdíl, který však do poločasové přestávky neudrželi a hosté po brance těsně před pauzou odcházeli s dvoubrankovým náskokem.
Druhá část se odehrávala za převahy jilemnických, zlínští mladíci však dokonale dokázali využít chyb ve hře domácích
a z rychlých brejků si upevnili vedení a tím rozhodli o dělbě bodů. Za zmínku stojí zahrávání tří pokutových kopů ze strany Zlína, z nichž proměnili pouze jeden.

Zlín- Šakali:

Šakalí Hněv Moravská Třebová:
Vykydal, Vogl, Langer, Matocha R., Fialka, Holub, Lasovský, Matocha M., Brázdil, Minx

Divoké utkání dvou diametrálně odlišných poločasů. V tom prvním se šakalům podařilo úplně všechno, na co sáhli, což vyústilo v poločasové vedení 5:0, které se jim podařilo na úvod druhé části navýšit na 6:0. Pak jako mávnutím proutku se nastartoval Zlín k obratu a během osmi minut dokázal
snížit na rozdíl jediné branky a nebýt fantastického reflexivního zákroku Vykydala v poslední minutě, utkání mohli dotáhnout ke konečné remíze. Zlínští opět prokázali svou bojovnost, kdy pro ně není žádný nepříznivý výsledek ztracený jako v předchozím turnaji(v utkání s Kladnem otočil z 0:4 na 5:4) a nikdy nic nevzdávávají, i když se jim tentokrát nepodařilo změnu dokonat.

Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)