ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Penaltovou loterii zvládli ve finále žáci SKP Č. Budějovice

zobrazit foto

18.12.2019, 16:13 | vložil: Petr Koseček

Po turnaji dorostenců se uskutečnil na jihu Čech i 5. ročník „O pohár okresního předsedy“ v kategorii starších žáků, kterého se tentokrát nezúčastnil čtyřnásobný obhájce Lokomotiva Č. Budějovice. Přesto finále v podání budějovického SKP a vimperského Šumavanu nabídlo velmi kvalitní podívanou a o vítězi rozhodly pevnější nervy při pokutových kopech. Bronz bral SK Čtyři Dvory, který nejtěsnějším rozdílem porazil českokrumlovský Slavoj. Nutno podotknout, že tato mužstva se právem dostala mezi elitní čtyřku turnaje. Nejlepším střelce turnaje se i přes jediné finálové selhání při pokutových kopech stal vimperský Petr Benda s obdivuhodnými jedenácti brankami, nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Křiváček z vítězného týmu.

Fotogalerii naleznete na:
https://cbssf.rajce.idnes.cz/Turnaj_st._zaku_O_pohar_okres…/

Účastníci turnaje:

skupina A: skupina B:
SKP Č. Budějovice TJ Šumavan Vimperk
SK Čtyři Dvory FK Slavoj Český Krumlov
SK Jankov SK Rudolfov
TJ Hluboká nad Vltavou FK Borovany

Výsledky:
8,00 - 8,17 SKP ČB - Hluboká 1:0
15´ - 1:0 – Křiváček
CH: 1:0, R: Zabilka
8,20 - 8,37 Čt. Dvory - Jankov 2:0
4´ - 1:0 – Tomandl, 7´ - 2:0 – Klimeš
CH: 4:0, R: Heinzl
8,40 - 8,57 Vimperk - Borovany 15:0
2´ - 1:0 – Paletář, 4´ - 2:0 – Juřík, 6´ - 3:0 – Paletář, 6´ - 4:0 – Kecskés, 7´ - 5:0 – Paletář, 7´ - 6:0 – Benda, 8´ - 7:0 – Kliment, 8´ - 8:0 – Uhlík, 9´ - 9:0 – Benda, 9´ - 10:0 – Benda, 10´ - 11:0 – Juřík, 11´ - 12:0 – Kecskés, 14´ - 13:0 – Paletář, 16´ - 14:0 – Benda, 17´ - 15:0 - Benda
CH: 0:0, R: Zloch
9,00 - 9,17 Č. Krumlov - Rudolfov 4:0
3´ - 1:0 – Matějček, 4´ - 2:0 – Matějček, 15´ - 3:0 – Vochozka, 17´ - 4:0 – Matějček
CH: 3:1, R: Zabilka
9,20 - 9,37 Hluboká - Čt. Dvory 0:4
1´ - 0:1 – Balog, 4´ - 0:2 – Balog, 14´ - 0:3 – Kouba, 14´ - 0:4 – Klimeš
CH: 3:0, R: Heinzl
9,40 - 9,57 Jankov - SKP ČB 1:4
4´ - 0:1 – Konopa, 9´ - 1:1 – J. Píša, 11´ - 1:2 – Konopa, 12´ - 1:3 – Konopa, 13´ - 1:4 – Konopa
CH: 1:1, R: Zloch
10,00 - 10,17 Borovany - Č. Krumlov 0:8
2´ - 0:1 – Šindelář, 4´ - 0:2 – Fousek, 6´ - 0:3 – Temiak, 9´ - 0:4 – Temiak, 9´ - 0:5 – Cieslar, 11´ - 0:6 – Fousek, 14´ - 0:7 – Fousek, 17´ - 0:8 – Temiak
CH: 2:2, R: Zabilka
10,20 - 10,37 Rudolfov - Vimperk 0:4
4´ - 0:1 – Benda, 11´ - 0:2 – Benda, 14´ - 0:3 – Paletář, 16´ - 0:4 – Benda
CH: 0:6, R: Heinzl
10,40 - 10,57 SKP ČB - Čt. Dvory 2:1
4´ - 1:0 – Křiváček, 16´ - 1:1 – Klimeš, 16´ - 2:1 – Konopa
CH: 4:3, R: Zloch
11,00 - 11,17 Jankov - Hluboká 3:0
3´ - 1:0 – A. Píša, 11´ - 2:0 – Navara, 16´ - 3:0 – Navara
CH: 2:2, R: Heinzl
11,20 - 11,37 Vimperk - Č. Krumlov 4:0
2´ - 1:0 – Paletář, 4´ - 2:0 – Juřík, 12´ - 3:0 – Juřík, 16´ - 4:0 – Juřík
CH: 0:1, R: Zloch
11,40 - 11,57 Rudolfov - Borovany 7:0
2´ - 1:0 – Jánský, 4´ - 2:0 – Nedoma, 5´ - 3:0 – Toman, 7´ - 4:0 – Toman, 9´ - 5:0 – Šimek, 14´ - 6:0 – Jánský, 17´ - 7:0 – Osmani
CH: 0:0, R: Heinzl

12,00 - 12,17 SKP ČB - Č. Krumlov (semifinále 1) 5:1
4´ - 1:0 – Oliinyk, 5´ - 2:0 – Křiváček, 10´ - 3:0 – Křiváček, 11´ - 4:0 – Filípek, 13´ - 4:1 – Temiak, 15´ - 5:1 – Křiváček
CH: 3:3, R: Zloch
12,20 - 12,37 Čt. Dvory - Vimperk (semifinále 2) 0:4
3´ - 0:1 – Benda, 5´ - 0:2 – Juřík, 14´ - 0:3 – Paletář, 15´ - 0:4 – Benda
CH: 3:4, ŽK: 0:1 (13´ - Wolf), R: Heinzl
12,40 - 12,57 Hluboká - Borovany (o 7. – 8. místo) 1:1, PK 1:2
10´ - 1:0 – Dohnal, 16´ - 1:1 – Štangl
CH: 0:0, R: Zloch
13,00 - 13,17 Jankov - Rudolfov (o 5. – 6. místo) 2:1
9´ - 1:0 – J. Píša, 10´ - 2:0 – J. Píša, 17´ - 2:1 – Osmani
CH: 3:2, R: Heinzl
13,20 - 13,37 Č. Krumlov - Čt. Dvory (o 3. – 4. místo) 1:2
7´ - 1:0 – Fousek, 7´ - 1:1 – Klimeš, 13´ - 1:2 – Tomandl
CH: 7:1, R: Zloch
13,40 - 13,57 SKP ČB - Vimperk (finále) 1:1, PK 3:2
7´ - 1:0 – Oliinyk, 13´ - 1:1 – Paletář
CH: 3:1, R: Heinzl
14,00 - vyhlášení výsledků

nejlepší hráč: Tomáš Křiváček (SKP ČB)
střelec: Petr Benda (Vimperk) – 11 branek

Tabulky:
SKUPINA A :
SKP ČB ****** 2:1 4:1 1:0 7:2 9 1.
Čt. Dvory 1:2 ****** 2:0 4:0 7:2 6 2.
Jankov 1:4 0:2 ****** 3:0 4:6 3 3.
Hluboká 0:1 0:4 0:3 ****** 0:8 0 4.
SKUPINA B :
Vimperk ****** 4:0 4:0 15:0 23:0 9 1.
Č. Krumlov0:4 ****** 4:0 8:0 12:4 6 2.
Rudolfov 0:4 0:4 ****** 7:0 7:8 3 3.
Borovany 0:15 0:8 0:7 ****** 0:30 0 4.

Konečné pořadí:
1. SKP ČB
2. Vimperk
3. Čt. Dvory
4. Č. Krumlov
5. Jankov
6. Rudolfov
7. Borovany
8. Hluboká




Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: