ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sekci Celostátní liga najdete los nejvyšší soutěže .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky Zlínské krajské ligy, tabulky - 4.hrací den 21.12.2019

zobrazit foto

21.12.2019, 09:03 | vložil: Vladimír Vitásek

rozhodčí: Dorůšek, Frajt, Ruman

33. 8:00 ASC Bohuslavice : Zlín B 2:1 (1:0)
34. 8:35 Futsal Kroměříž : Skaštice 0:6 (0:3)
35. 9:10 Speed Otrokovice : ASC Bohuslavice 1:3 (1:1)
36. 9:45 Zlín B : Futsal Kroměříž 2:8 (1:4)
37. 10:20 Skaštice : BadBoys 6:2 (1:2)
38. 10:55 Zlín B : Oldstars 1:5 (0:3)
39. 11:30 Inter Otrokovice : Speed Otrokovice 2:2 (1:1)
40. 12:05 Bure Hulín : BadBoys 3:2 (1:1)
41. 12:40 Oldstars : Speed Otrokovice 3:1 (0:1)
42. 13:15 Young Boys : Bure Hulín 0:1 (0:0)
43. 13:50 Oldstars : Inter Otrokovice 6:3 (4:1)
44. 14:25 BadBoys : Young Boys 6:4 (4:1)
45. 15:00 Inter Otrokovice : Bure Hulín 3:1 (0:1)

Tabulka pořadí
poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body

1. HOŠANI Skaštice 9 7 1 1 46:21 22
2. FUTSAL Kroměříž 9 7 0 2 37:19 21
3. OLDSTARS 9 7 0 2 45:17 21
4. ASC Bohuslavice 9 6 0 3 22:17 18
5. SPEED Otrokovice 9 4 1 4 25:17 13
6. BURE Hulín 9 3 0 6 17:30 9
7. INTER Otrokovice 9 2 2 5 23:28 8
8. FUTSAL Zlín "B" 9 2 2 5 17:26 8
9. BAD BOYS 9 2 0 7 21:43 6
10. YOUNG BOYS Baťov 9 2 0 7 10:45 6


Tabulka slušnosti
poř. družstvo body

1. YOUNG BOYS Baťov 40
2. HOŠANI Skaštice 46
3. BAD BOYS 52
4. BURE Hulín 58
5. INTER Otrokovice 58
6. OLDSTARS 63
7. SPEED Otrokovice 71
8. ASC Bohuslavice 71
9. FUTSAL Kroměříž 72
10. FUTSAL Zlín "B" 82

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 17
2 Berky Lukáš OLDSTARS 15
3 Slaměník Ondřej OLDSTARS 12
4 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 10
5 Torma Dominik BAD BOYS 8
5 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 8
6 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 7
7 Gojš Jan SPEED Otrokovice 6
7 Malota Tomáš BAD BOYS 6
7 Strašák Tomáš OLDSTARS 6
7 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 6
8 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 5
8 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 5
8 Dutkevič Adam BURE Hulín 5
8 Huťka Michal INTER Otrokovice 5
8 Juráň Jakub ASC Bohuslavice 5
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 5
8 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 5
8 Vopatřil Jan ASC Bohuslavice 5
8 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 5
9 Bubla Petr OLDSTARS 4
9 Kalina David FUTSAL Kroměříž 4
9 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 4
9 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
9 Silný Jan (A) FUTSAL Zlín "B" 4
9 Skřivan Adam SPEED Otrokovice 4
10 Bubla Lukáš OLDSTARS 3
10 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 3
10 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 3
10 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 3
10 Menšík David OLDSTARS 3
10 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 3
10 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 3
10 Sychra Martin INTER Otrokovice 3
10 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
10 Votava Petr ASC Bohuslavice 3
10 Zavadil Michal BURE Hulín 3
10 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
11 Bartek Martin BAD BOYS 2
11 Barták Jan BURE Hulín 2
11 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 2
11 Dosoudil Martin BURE Hulín 2
11 Foral Roman SPEED Otrokovice 2
11 Hřebačka Jan FUTSAL Zlín "B" 2
11 Kadlec Jakub YOUNG BOYS Baťov 2
11 Kadlík Robert BAD BOYS 2
11 Krajča Pavel INTER Otrokovice 2
11 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
11 Menša Petr BAD BOYS 2
11 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 2
11 Němec Petr BURE Hulín 2
11 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
11 Stančík Radek HOŠANI Skaštice 2
11 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
11 Zapletal Jakub (A) FUTSAL Zlín "B" 2
12 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 1
12 Holman David YOUNG BOYS Baťov 1
12 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
12 Houser Marek YOUNG BOYS Baťov 1
12 Jeřábek David YOUNG BOYS Baťov 1
12 Juhás Lukáš ASC Bohuslavice 1
12 Julina Zdeněk (A) FUTSAL Zlín "B" 1
12 Jurášek Martin BURE Hulín 1
12 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 1
12 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
12 Kovář Jiří (A) FUTSAL Zlín "B" 1
12 Mahmedi Serafeddin FUTSAL Zlín "B" 1
12 Miklík Michal BURE Hulín 1
12 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
12 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1
12 Panák Michal OLDSTARS 1
12 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
12 Sklenář David INTER Otrokovice 1
12 Sviečka Libor INTER Otrokovice 1
12 Vašulka Radim YOUNG BOYS Baťov 1
12 Zapletal Martin INTER Otrokovice 1
12 Zapletal Vítek YOUNG BOYS Baťov 1
12 Švec Vít OLDSTARS 1
12 Černocký Václav BURE Hulín 1





Celostátní liga 2018/19
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: