ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Na mistrovství Evropy v roce 1998 ve slovenské Povážské Bystrici a v Púchově Češi na medaili nedosáhli .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Tabulku střelců zlínské Krajské ligy pořád vede Zdeněk Konečník před Lukášem Berky

zobrazit foto

22.12.2019, 09:02 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců zlínské Krajské ligy:

1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 17
2 Berky Lukáš OLDSTARS 15
3 Slaměník Ondřej OLDSTARS 12
4 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 10
5 Torma Dominik BAD BOYS 8
5 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 8
6 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 7
7 Gojš Jan SPEED Otrokovice 6
7 Malota Tomáš BAD BOYS 6
7 Strašák Tomáš OLDSTARS 6
7 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 6
8 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 5
8 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 5
8 Dutkevič Adam BURE Hulín 5
8 Huťka Michal INTER Otrokovice 5
8 Juráň Jakub ASC Bohuslavice 5
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 5
8 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 5
8 Vopatřil Jan ASC Bohuslavice 5
8 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 5
9 Bubla Petr OLDSTARS 4
9 Kalina David FUTSAL Kroměříž 4
9 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 4
9 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
9 Silný Jan (A) FUTSAL Zlín "B" 4
9 Skřivan Adam SPEED Otrokovice 4
10 Bubla Lukáš OLDSTARS 3
10 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 3
10 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 3
10 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 3
10 Menšík David OLDSTARS 3
10 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 3
10 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 3
10 Sychra Martin INTER Otrokovice 3
10 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
10 Votava Petr ASC Bohuslavice 3
10 Zavadil Michal BURE Hulín 3
10 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
11 Bartek Martin BAD BOYS 2
11 Barták Jan BURE Hulín 2
11 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 2
11 Dosoudil Martin BURE Hulín 2
11 Foral Roman SPEED Otrokovice 2
11 Hřebačka Jan FUTSAL Zlín "B" 2
11 Kadlec Jakub YOUNG BOYS Baťov 2
11 Kadlík Robert BAD BOYS 2
11 Krajča Pavel INTER Otrokovice 2
11 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
11 Menša Petr BAD BOYS 2
11 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 2
11 Němec Petr BURE Hulín 2
11 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
11 Stančík Radek HOŠANI Skaštice 2
11 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
11 Zapletal Jakub (A) FUTSAL Zlín "B" 2
12 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 1
12 Holman David YOUNG BOYS Baťov 1
12 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
12 Houser Marek YOUNG BOYS Baťov 1
12 Jeřábek David YOUNG BOYS Baťov 1
12 Juhás Lukáš ASC Bohuslavice 1
12 Julina Zdeněk (A) FUTSAL Zlín "B" 1
12 Jurášek Martin BURE Hulín 1
12 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 1
12 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
12 Kovář Jiří (A) FUTSAL Zlín "B" 1
12 Mahmedi Serafeddin FUTSAL Zlín "B" 1
12 Miklík Michal BURE Hulín 1
12 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
12 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1
12 Panák Michal OLDSTARS 1
12 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
12 Sklenář David INTER Otrokovice 1
12 Sviečka Libor INTER Otrokovice 1
12 Vašulka Radim YOUNG BOYS Baťov 1
12 Zapletal Martin INTER Otrokovice 1
12 Zapletal Vítek YOUNG BOYS Baťov 1
12 Švec Vít OLDSTARS 1
12 Černocký Václav BURE Hulín 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: