ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - Ve Slavičíně se letos koná již 37. ročník Štěpánského turnaje

zobrazit foto

23.12.2019, 07:52 | vložil: Petr Koseček

Ve Sportbaru v Hrádku proběhlo začátkem prosince losování tradičního slavičínského Štěpánského turnaje za účasti zástupců týmů. Letos se bude hrát již 37. ročník, což řadí toto klání mezi nejstarší futsalový turnaj v České republice.

Počátky Štěpánského turnaje sahají do začátků osmdesátých let, kdy se parta nadšenců 26. prosince scházela v tělocvičně místní školy a jako branky ještě sloužily "Švédské bedny". Po dostavbě sportovní haly se turnaj přesunul do větších prostor a začalo se hrát podle pravidel sálového fotbalu.


V tomto období se také formuje futsalový celek VS Slavičín, který působí v okresní soutěži na Zlínsku. Nejúspěšnějším týmem v historii Štěpánského turnaje byl místní celek Ligáči, dále Hugoni, v poslední době se dařilo i Kovaříkům a také mužstvu TJ Paneláky.

Zúčastněné celky 37. ročníku byly rozděleny do dvou skupin, odkud dva nejlepší týmy postupují do semifinále. Hrací čas je 2x12 minut, poslední minuta se hraje na čistý čas. V letošním ročníku bude startovat opět osm týmů, kdy mužstvo Nicomy nahradí výběr slavičínské AFSL. Utkání bude řídit hned trojice rozhodčích - Oldřich Frajt, Stanislav Belžík a Jindřich Divila.

Pořadatelem turnaje je hrádecká Závada. Prvenství obhajuje z loňského ročníku celek TJ Paneláky. Začátek turnaje je stanoven v 9,00 hodin. Finálové utkání je naplánováno kolem 16,30 hod, ale časy mohou být pouze orientační. Přijďte na Štěpána do slavičínské sportovní haly, kde je pro Vás připraveno bohaté občerstvení.

Autor: Libor Kopl

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/ve-slavicine-se-letos-kona-jiz-37-rocnik-stepanskeho-turnaje-20191222.html


Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: